Productdocumentatie "BSR730WAE"

Explosietekening van: BSR730
Nr OnderdeelNr Naam
001. 266042-6 Tapschroef 4X20
002. 819063-3 LABEL "MAKITA" #
003. 266026-4 Tapschroef M4X12Mm Ck A
004. 317075-5 Afdekkap Voor Vaste Kap 5602Rd
005. 266139-1 Inbusbout 5703R
006. 224362-4 Buitenflens 45 Ls800Dwb *
007. 224363-2 Binnenflens 45 Ls800Dwb *
008. 961156-3 Borgring S-40
009. 317408-4 Verende Beschermkap Bsr730 *
010. 231818-0 Trekveer 4,9x59,8mm 5704R P
011. 415437-2 Geleidewielpen 6 5903R
012. 415438-0 Geleidewiel Verende Kap 5903R
013. 415438-0 Geleidewiel Verende Kap 5903R
014. 415437-2 Geleidewielpen 6 5903R
015. 519059-1 Anker Bls820 *
016. 416907-4 Tussenplaat Ls800Dw
017. 241869-5 Waaier 55 Bjr141/181
018. 344681-3 Asblokkering Bls713
019. 233092-6 Drukveer 5
020. 211088-7 Kogellager 6000Ddw
021. 317387-6 Vaste Beschermkap Bsr730 *
022. 262550-5 Rubber Ring 6 Bsr730 *
023. 213620-3 O-Ring 46
024. 211016-2 Kogellager 626Llb A
025. 226512-7 Tandwiel 60 Ls800Dwb
026. 257531-2 Bus 12 Bsr730 *
027. 317386-8 Lagerhuis Bsr730 *
028. 265034-2 Verzonkenschroef M5
029. 344914-6 Spouwmeshouder Bsr730 *
030. 344917-0 Opvulring Bsr730 *
031. 165094-3 Spouwmes 5703R
032. 253783-3 Sluitring 6
033. 922312-0 Inbusbout M6X12
034. 211129-9 Kogellager 6201Ddw A
035. 285802-7 Lagerborging 19-33
036. 324047-3 Zaagas Bsr730 *
037. 266019-1 Bout 8X98 5903R
038. 924306-1 Vleugelbout M6X10 A
039. 942151-2 Veerring M6
040. 941151-9 Sluitring 6X12Mm A
041. 163427-6 Diepteinstelling Bsr730 *
042. 253796-4 Ring 10 1902 *
043. 331432-3 Afstandbus 9 5903R
044. 266209-6 Tapschroef 4X60 Bls713
045. 632828-4 Magneet Houder 5621Rd Ls800Dw
046. 210045-2 Kogellager 627Ddw A
047. 152634-6 Motorhuis Bsr730 *
048. 852489-6 Naampaat Bsr730 *
049. 416642-4 Schakelaarhandel 5621Rd
050. 651988-3 Schakelaar Bls820
051. 344898-8 Steunplaat Bhp460
052. 643983-7 Aansluitunit Univ.
053. 417316-0 Handgreepdeksel Bsr730 *
054. 416644-0 Schakelaarknop 5621Rd
055. 233194-8 Drukveer 4 Uc120Dw
056. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
057. 272230-5 Vergrendelhefboom 5903R
059. 252141-0 Zeskantmoer 5603 5703 5903R A
060. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
061. 416639-3 Achterdeksel Bls713
062. 643966-7 Koolborstelhouder Bsr730 *
063. 643945-5 Koolborstelhouder Ls800Dw *
064. 194435-6 Koolborstel Set Cb-441 A
065. 643941-3 Koolborstelhouderdop Bjr181
066. 911263-2 Schroef 5X40 A
067. 265084-7 Kruiskopschroef M5
068. 213062-1 O-Ring 9 Ga-Serie
069. 317404-2 Aanslag Bsr730 *
070. 252103-8 Zeskant Borgmoer M5X8 A
071. 265726-3 Vleugelbout 6X15 A
072. 231316-4 Drukveer 7
073. 168348-7 Hoekgeleider Bsr730 *
074. 941151-9 Sluitring 6X12Mm A
075. 942151-2 Veerring M6
076. 265726-3 Vleugelbout 6X15 A
077. 912202-5 Verzonken Schroef M5X8
078. 266213-5 Zeskantbout M5X12 5621Rd *
079. 266264-8 Zeskantbout M5X6 Bsr730
080. 152633-8 Voetzool Bsr730
081. 912202-5 Verzonken Schroef M5X8

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DRS780Z
2x18 V Cirkelzaag 185 mm
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]