Productdocumentatie "BPJ140Z"

Explosietekening van: BPJ140
Nr OnderdeelNr Naam
001. 922422-3 Inbusbout M8x16
002. 941202-8 Sluitring 8
003. 453219-4 Handgreepbeugel
004. 266361-0 Tapschroef 4x30mm
005. 417771-6 Blokkeerpenkap
006. 233072-2 Drukveer 8
007. 227597-6 Tandwiel 11
008. 210042-8 Kogellager 629LLB
009. 961005-4 Borgring S-9
010. 213445-5 O-Ring 26
011. 317821-6 Tandwielhuisdeksel
012. 619294-2 Anker
013. 421977-0 Rubber ring
014. 631714-6 Led-circuit
015. 638376-1 Veld
016. 638979-1 Koolborstelhouder
016A. 688165-4 Lijn filter
017. 896987-0 Naamplaat
018. 266326-2 Tapschroef 4x18
019. 419566-3 Schakelknop
020A. 188703-7 Motorhuisset 2 contacten
020B. 187840-4 Motorhuisset 3 contacten
021. 419519-2 Schakelaarhandel
022. 650579-7 Schakelaar
023A. 631712-0 Toerenregelcircuit 2 contacten
023B. 620242-6 Toerenregelcircuit 3 contacten
024A. 643847-5 Aansluitunit (2 contacten)
024B. 643867-9 Aansluitunit (3 contacten)
025A. 188703-7 Motorhuisset 2 contacten
025B. 187840-4 Motorhuisset 3 contacten
026. 191971-3 Koolborstel set CB-430
027. 643929-3 Koolborsteldop
028. 419518-4 Koolborstelafdekkap
037. 213032-0 O-ring 4
038. 256496-5 Kraagpin 4mm
039. 141400-6 Tandwielhuis
039A. 263002-9 Rubber pen 4
040. 210033-9 Kogellager 696ZZ
041. 233950-6 Veerring 11
042. 227598-4 Tandwiel 36
043. 962151-6 Borgring R-32
044. 211129-9 Kogellager 6201DW1
045. 326120-5 As
046. 213622-9 O-ring 45
047. 318812-0 Lagerhuis
048. 911138-5 Schroef 4X20
050. 931202-6 Zeskant moer M5
051. 266741-0 Tapschroef M5X50MM
053. 326145-9 As
054. 141247-8 Aanslagframe
055. 961017-7 Stopring E-3
056. 256689-4 Pen 4
057. 318813-8 Voorzool
058. 231282-5 Drukveer 24
059. 216040-0 Stalen kogel 3.5
060. 318814-6 Diepteaanslag
061. 266264-8 Zeskant bout 5X6
062. 266738-9 Schroef
063. 213008-7 O-ring 22,4
064. 415252-4 Stofafzuigadapter lamellenfrees
065. 265785-7 Stelbout M5x10mm
067. 213023-1 O-Ring 4
068. 266737-1 Slotbout M6x20mm
069. 231282-5 Drukveer 24
070. 216040-0 Stalen kogel 3.5
071. 231795-6 Trekveer 8
072. 272263-0 Handel
073. 252159-1 Zeskantmoer M6
074. 961014-3 Stopring E-8
075. 253804-1 Sluitring 6
076. 224280-6 Binnenflens 20/22x40mm
077. 224505-8 Sluitmoer M10x40mm
078. 318845-5 Deksel
079. 424479-5 Rubber bus
080. 213023-1 O-Ring 4

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DVC864LZX1
2x18 V Stofzuiger
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]