Productdocumentatie "BO6040"

Explosietekening van: BO6040
Nr OnderdeelNr Naam
001. 417371-2 Tandwielhuiskap Bo6040
002. 816367-4 Aanduidingsplaat Bo6040
003. 265083-9 Platkop Schroef M8X11
004. 266050-7 Tapschroef Pt4X30 A
005. 152671-0 Tandwielhuis Bo6040
006. 213724-1 O-Ring 62 Bo6040 A
008. 931503-2 Zeskantmoer M10 P
009. 253024-7 Ring 10 Lf1000
010. 324071-6 Top Balansgewicht Bo6040
011. 152674-4 Tandwiel 42 Bo6040
012. 211106-1 Kogellager 6201Llb 9227Cb
013. 911126-2 Schroef 4X16
014. 417373-8 Blokkeerknopkap Bo6040
015. 911119-9 Kruiskopschroef 4X12
016. 153428-2 Verstelknop Bo6040 A
016A. 153427-4 Stofring Bo6040
017. 417382-7 Veerhouder Bo6040
018. 231230-4 Drukveer 4 5903R
019. 345209-0 Houder Bo6040 A
020. 152948-3 Schuurhuis Bo6040 A
021. 257933-2 Borgring Wr-55 Bo6040
022. 211654-0 Kogellager 6811Llb Bo6040
023. 227008-1 Intern Tandwiel 29 Bo6040
024. 324069-3 As Bo6040
025. 324072-4 Onder Balansgewicht Bo6040
026. 324070-8 Bus Bo6040
027. 211131-2 Kogellager 6001Dw
028. 211131-2 Kogellager 6001Dw
029. 152760-1 Tandwiel 26 Bo6040
030. 266270-3 Inbusbout M8X14
031. 152761-9 Lagerborging 80 Bo6040
032. 421763-9 Rubberen Pakking Bo6040
033. A-87812 Steunschijf 150 mm zacht
034. 961002-0 Borgring S-6
035. 227402-7 Tandwiel 9 Bo6040
036. 211148-5 Kogellager 6001Zz Gd0800C A
037. 253084-9 Sluitring 12
038. 317359-1 Tandwielhuisdeksel 9562
039. 240033-5 Waaier 57 9562
040. 515223-2 Anker Bo6040 A
041. 681656-4 Isolatiering Gd0800C
042. 253823-7 Sluitring 7
043. 210045-2 Kogellager 627Ddw A
044. 421738-8 Labyrint Ring 9562Cv
045. 688117-5 Magnetische Bus Rt0700 A
046. 961011-9 Stopring E-4
046A. 259039-2 Borgring 9566Cv
047. 413076-2 Tussenplaat Gd0800C
048. 266274-5 Tapschroef 4X55
049. 344871-8 Borgplaat Gd0800C
050. 417237-6 Isolatiedeksel Gd0800C
051. 626533-3 Veld Bo6040
052. 852515-1 Naamplaat Bo6040
053. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
054. 687053-2 Klemstrip A
055. 266256-7 Zelftappende Schroef Pt 3X10
056. 632945-0 Schakelaarhouder Gd0800C
057. 643760-7 Koolborstelhouder Bo6040 A
058. 191978-9 Koolborstel Set Cb-318 A
059. 695123-3 Netsnoer 2X1.50 4.0Mtr A
060. 682559-5 Kabeltule 8-110 A
061. 651428-1 Schakelaar Sw-126 P
062. 687113-0 Schakelaar Afdekkap Gd0800C
063. 816364-0 Aanduidingsplaat Bo6040
064. 417185-9 Achterdeksel Gd0800C
065. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
066. 417813-6 Schakelaarknop Gd0800C A
067. 819720-3 Label Makita #
068. 417812-8 Motorhuis Gd0800C A
070. 643974-8 Koolborstel Bo6040 A
071. 233071-4 Drukveer 4 9541-9542
072. 417187-5 Schakelaarstang Gd0800C
073. 631391-4 Electronische Regelaar Gd0800C
074. 961052-5 Borgring S-12
075. 911119-9 Kruiskopschroef 4X12
076. 911119-9 Kruiskopschroef 4X12
077. 267756-0 Veerring 6 Bo6040

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DLS714NZ
2x18 V Radiaal afkortzaag 190 mm
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]