Productdocumentatie "BMR102"

Explosietekening van: BMR102
Nr OnderdeelNr Naam
001A. SE00000140 Circuit "A"
001AA. SE00000141 Circuit "A"
001AB. SE00000142 Circuit A "JACK" MP3 BMR102
001AC. SE00000143 Circuit board A accu
001AD. SE00000144 Overbelasting beveiliging
001B. SE00000266 Circuit "PCB-A"
001BA. SE00000267 Circuit "PCB-A"
001BB. SE00000268 Circuit PCBA "JACK" MP3
001BC. SE00000269 Speaker draad
001BD. SE00000270 Overbelasting beveiliging
002. SE09163102 Schroef M3x10
003A. SE00000155 Circuit "C"
003B. SE00000297 Circuit "C"
003B1. SE00000220 Circuit "C" aux-2
004. SE09163102 Schroef M3x10
005. SE09090011 Tapschroef 1.7
006. SE020PC020 Aan/uitknop houder
007. SE00000157 Aan/uitknop houder
008. SE020PC030 Bandknophouder
009. SE00000158 Preset knop
010. SE09064161 Schroef M4x16
011. SE09163102 Schroef M3x10
012. SE09064161 Schroef M4x16
013. SE00000204 Voorpaneel
015. SE09064161 Schroef M4x16
016. SE00000159 Stootrubber
017. SE0338PC5Z Stootgreep
018. SE00000160 Tapschroef 6x47mm
019. SE00000161 Draaiknop
020. SE21B1110A Volumeknopring
021. SE0335PC5Z Afdekrubber
022. SE09173106 Schroef M3x10
023. SE00000162 Battery dekselbuffer
024. SE09176166 Schroef M6x16
025. SE09176166 Schroef M6x16
026. SE00000165 Stootrubber "achter"
027. SE00000166 Battery deksel
028. SE09163102 Schroef M3x10
029. SE00000168 Pakking
030. SE00000169 Valbescherming
031. SE00000170 Drukveer "L"
032. SE00000171 Drukveer "R"
033. SE09163102 Schroef M3x10
034. SE00000173 Drukveerhouder "R"
035. SE09163102 Schroef M3x10
036. SE00000175 Drukveerhouder "L"
037. SE0307PC5Z Batterijplaat
038. SE021E9010 Contactstrip +
039. SE021E9020 Contactstrip -
040. SE021E9030 Contactstrip +/-
041. SE09163452 Schroef M3x45
042. SE00000176 Tapschroef 6x20mm
043. SE00000177 Handgreephouder "R"
044. SE00000179 Handgreep
045. SE00000180 Handgreephouder "L"
046. SE00000176 Tapschroef 6x20mm
047. SE09176166 Schroef M6x16
048. SE00000184 Drukveer
049. SE09994007 Kogel
050. SE09994007 Kogel
051. SE00000184 Drukveer
052. SE09176166 Schroef M6x16
053. SE00000187 Handgreepplaat "R"
054. SE09163452 Schroef M3x45
055. SE00000188 Achterhuis
056. SE00000067 Sluitplaat
057. SE00000190 Battery dekselsluiting
058. SE021PC050 Montagestift
059. SE021PC040 Montagestift
060. SE00000191 Antenne
061. SE021J9032 Antennehouder
062. SE024J9050 Pakking
063. SE00000192 Handgreepplaat "L"
064. SE021P0020 Moer
065. SE021PC100 Antenne-aansluiting
066. SE00000193 Tapschroef 3x10mm
067. SE024J9030 Pakking
068. SE024J9070 Pakking
069. SE09090023 Schroef M4x12
070. SE00000205 Luidsprekergaas
071. SE024J9090 Pakking
072. SE024J9040 Pakking
073. SE9076146A Schroef M6x14
074. SE023PC020 Demper 25x18x5.5
075. SE021J9010 Luidsprekerhouder
076. SE024PC040 Pakking
077. SE00000195 W/ties 100mm
078. SE09163102 Schroef M3x10
079. SE09163102 Schroef M3x10
080. SE00000098 Blokaccuhouder
081. SE09163102 Schroef M3x10
082. SE00000197 Aansluitunit "D"
083. SE00000193 Tapschroef 3x10mm
084. SE00000199 Revet
085. SE00000193 Tapschroef 3x10mm
086. SE09163062 Schroef M3x6
087. SE00000200 Aansluitunit "C"
088. SE023PC020 Demper 25x18x5.5
089. SE02311000 Revet
090. SE021J9010 Luidsprekerhouder
091. SE024J9030 Pakking
092. SE024J9070 Pakking
093. SE09090023 Schroef M4x12
094. SE024J9090 Pakking
095. SE00000205 Luidsprekergaas
096. SE024J9040 Pakking
097. SE9076146A Schroef M6x14
098. SE021PC030 Scharnierpen batt.deksel
099. SE00000193 Tapschroef 3x10mm
100. SE01620771 Luidspreker
101. SE01620771 Luidspreker

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DSP601ZJU
2x18 V Invalcirkelzaag 165 mm
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]