Productdocumentatie "BLS820SJE"

Explosietekening van: BLS820
Nr OnderdeelNr Naam
001. 183224-4 Handgreepset Bls820S *
002. 411478-6 Deblokkeerknop 2414B A
003. 911268-2 Schroef 5X45
004. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
005. 231026-3 Drukveer 4 A
006. 416533-9 Deblokkkeer Handel Ls800Dw
007. 256098-7 Pen 5
008. 643983-7 Aansluitunit Univ.
009. 651988-3 Schakelaar Bls820
010. 416534-7 Schakelaarhandel Ls800Dw
011. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
012. 416639-3 Achterdeksel Bls713
013. 851941-1 Naamplaat Bls820
014. 643946-3 Koolborstelhouder Ls800Dw *
015. 643945-5 Koolborstelhouder Ls800Dw *
016. 194435-6 Koolborstel Set Cb-441 A
017. 643941-3 Koolborstelhouderdop Bjr181
018. 416909-0 Motorhuis Bls713
019. 266209-6 Tapschroef 4X60 Bls713
020. 911268-2 Schroef 5X45
021. 183224-4 Handgreepset Bls820S *
022. 210045-2 Kogellager 627Ddw A
023. 632828-4 Magneet Houder 5621Rd Ls800Dw
024. 416907-4 Tussenplaat Ls800Dw
025. 519059-1 Anker Bls820 *
026. 344681-3 Asblokkering Bls713
027. 233092-6 Drukveer 5
028. 211088-7 Kogellager 6000Ddw
029. 419277-0 Stofafzuigadapter afkortzaag
030. 213460-9 O-Ring 35
032. 416905-8 Bus Ls800Dw *
033. 231644-7 Torsieveer 28 Ls800Dw *
034. 416905-8 Bus Ls800Dw *
035. 251961-9 Zeskantbout 6X10
036. 266061-2 Tapschroef 4X8
037. 266026-4 Tapschroef M4X12Mm Ck A
038. 416536-3 Sleutelklem Ls800Dw
039. 183097-5 Vaste Beschermkap Ls800Dw *
040. 922331-6 Inbusbout M6X20 P
041. 253804-1 Sluitring 6
042. 257163-5 Ring 6x3,7 LS1013
043. 344776-2 Verbindingsplaat Ls800Dw *
044. 961018-5 Stopring E-5
045. 253804-1 Sluitring 6
046. 257163-5 Ring 6x3,7 LS1013
047. 211021-9 Kogellager 607Llb A
048. 226512-7 Tandwiel 60 Ls800Dwb
049. 257011-8 Ring 12 Dls713
050. 317193-9 Lagerhuis Ls800Dwb
051. 211129-9 Kogellager 6201Ddw A
052. 323798-5 Zaagas Ls800Dwb
053. 285694-4 Lagerborging 58 Ls800Dw *
054. 911225-0 Schroef 5X16 Jr3030T A
055. 224363-2 Binnenflens 45 Ls800Dwb *
056. 224362-4 Buitenflens 45 Ls800Dwb *
057. 265461-3 Zeskantbout 6X18 Ls0714 P
058. 344640-7 *Centreerplaat Ls800Dw P
059. 344641-5 Afdekplaat Kap Ls0714/Bls800
060. 265473-6 Zeskantbout M6X14 Bls713 P
061. 265008-3 Platkop Schroef M5 A
062. 345589-4 Centreerplaatring Ls0714 A
063. 231934-8 Torsieveer 24 Ls0714Fl
064. 419481-1 Zaagbeschermkap Ls800Dw *
065. 267136-0 Ring 5
066. 911233-1 Kruiskopschroef 5X20
067. 911116-5 Schroef 4X12 A
068. 416006-2 Handgreep Ls1013
069. 252144-4 Zeskantmoer 10_17
070. 231266-3 Veer 5 Voor Lever 100 Ls1013
071. 253024-7 Ring 10 Lf1000
072. 267196-2 Ring 10 Ls800Dw #
073. 264005-6 Moer M10-17 A
074. 266757-5 Zeskantbout M6X16Mm P
075. 271601-3 Knop 20
076. 213021-5 O-Ring 5
077. 322338-6 Vergrendelpen Ls1030
078. 266757-5 Zeskantbout M6X16Mm P
079. 151655-5 Arm Ls800Dw *
080. 266221-6 Schroef M10 Ls800Dw #
081. 256761-2 Pen 5 Ls800Dw #
082. 922557-0 Inbusbout M10X35
083. 942251-8 Veerring M10
084. 416355-7 Indicatieplaat Bls731
085. 911116-5 Schroef 4X12 A
086. 317251-1 Afdek Arm Ls800Dw *
087. 323888-4 Pen Voor Arm 16X100 Ls800Dw *
088. 317250-3 Achterlineaal Ls800Dw *
089. 921341-0 Zeskantbout M6X25 P
090. 924306-1 Vleugelbout M6X10 A
091. 416906-6 Inzaagplaat Bls800D *
092. 416906-6 Inzaagplaat Bls800D *
093. 266026-4 Tapschroef M4X12Mm Ck A
094. 266026-4 Tapschroef M4X12Mm Ck A
095. 252105-4 Borgmoer M8X13 Hoog
096. 253731-2 Sluitring 8
097. 256040-8 Pen 5
098. 317197-1 Draaischijf Ls800Dw *
099. 266026-4 Tapschroef M4X12Mm Ck A
100. 416904-0 Indicatieplaat Ls800Dw *
101. 231402-1 Drukveer 7 *
102. 323741-4 Blokkeerpen Ls800Dw *
103. 256158-5 Pen 3 T221Dw
104. 416450-3 Blokkeerhandel Ls800Dw
105. 273495-2 Verstelgreep Ls1030
106. 344602-5 Steunplaat Ls800Dw *
107. 344601-7 Blokkeerplaat Ls800Dw
108. 266026-4 Tapschroef M4X12Mm Ck A
109. 344646-5 Glijplaat Ls0714Fl
110. 344646-5 Glijplaat Ls0714Fl
111. 151657-1 Voetzool Ls800Dw *
112. 924306-1 Vleugelbout M6X10 A
113. 416972-3 Afdekkap 9079Sf
114. 266026-4 Tapschroef M4X12Mm Ck A
115. 816347-0 Schaalverdeling Ls800Dw *
116. 921477-5 Zeskantbout M8X55

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DUH752Z
18 V Heggenschaar 75 cm
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]