Productdocumentatie "BLS713Z"

Explosietekening van: BLS713
Nr OnderdeelNr Naam
001. 188961-5 Achterhandgreep set
002. 417113-4 Deblokkeerknop
003. 911268-2 Schroef 5x45
004. 265995-6 Tapschroef 4X18
005. 231026-3 Drukveer 4
006. 416533-9 Deblokkeer handel
007. 256123-4 Pen 5
008. 644808-8 Aansluitunit (3 contacten)
009. 651956-6 Schakelaar
010. 452130-7 Schakelaarhandel
011. 265995-6 Tapschroef 4X18
012. 416639-3 Achterdeksel
013. 868774-7 Naamplaat
014. 643864-5 Koolborstelhouder
015. 643863-7 Koolborstelhouder
016. 194435-6 Koolborstel set CB-441
017. 643941-3 Koolborstelhouderdop
018. 416909-0 Motorhuis
019. 266209-6 Tapschroef 4X60
020. 911268-2 Schroef 5x45
021. 188961-5 Achterhandgreep set
022. 210045-2 Kogellager 627DDW
023. 632828-4 Magneet houder
024. 416907-4 Tussenplaat
025. 519269-0 Anker
026. 344681-3 Asblokkering
027. 233092-6 Drukveer 5
028. 211088-7 Kogellager 6000DDW
029. 631999-4 Toerenregelunit
030. 922331-6 Inbusbout M6x20
031. 253804-1 Sluitring 6
032. 257163-5 Ring 16
033. 154643-1 Verbindingsplaat
034. 257163-5 Ring 16
035. 346330-8 Verbindingsdeksel
036. 961018-5 Stopring E-5
037. 421626-9 Rubberplaat
038. 165414-1 Geleidingsplaat
039. 911113-1 Schroef 4X10
040. 213460-9 O-Ring 35
041. 419277-0 Stofafzuigadapter afkortzaag
042. 266757-5 Zeskant bout M6X16MM
043. 262001-8 Kunststof ring 5
044. 265717-4 Vleugelbout m6x43
045. 266026-4 Tapschroef M4x12mm CK
046. 140607-1 Vaste beschermkap
046. 263002-9 Rubber pen 4
046A. 263005-3 Rubber pen 6
046B. 810968-0 Waarschuwingslabel
048. 211021-9 Kogellager 607LLB
049. 961052-5 Borgring S-12
050. 253813-0 Sluitring 12
051. 226512-7 Tandwiel 60
052. 257011-8 Ring 12
053. 213623-7 O-Ring 46
054. 317193-9 Lagerhuis
055. 211129-9 Kogellager 6201DW1
056. 323798-5 Zaagas
057. 285736-4 Lagerborging
058. 224397-5 Binnenflens
058A. 224370-5 Binnenflens 40
059. 911224-2 Schroef 5x16
060. 224282-2 Buitenflens
060A. 224275-9 Buitenflens 40
061. 265461-3 Zeskant bout 6X18
062. 345585-2 Centreerplaat
063. 346232-8 Afdekplaat kap
064. 265985-9 Zeskant bout M6
065. 265473-6 Zeskant bout 6X14
066. 345589-4 Centreerplaatring
067. 231934-8 Torsieveer 24
068. 452129-2 Beschermplaat
069. 267136-0 Ring 5
070. 265491-4 Zeskant bout 5X16
080. 324455-8 Blokkeerpen
081. 452134-9 Ashouder
082. 266034-5 Tapschroef CT4X16
083. 231316-4 Drukveer 7
084. 325980-2 Stang 8
085. 421589-9 Kap
086. 346320-1 Deblokkeerhandel
087. 911113-1 Schroef 4X10
088. 346322-7 Blokkerplaat
089. 911113-1 Schroef 4X10
090. 911114-9 Schroef 4X10
091. 231690-0 Trekveer 8
092. 135511-7 Besch.pl assy (incl A t/m E) A
093. 911113-1 Schroef 4X10
094. 346321-9 Hulphandel
095. 253215-0 Sluitring 8 x 14 X 0,5mm
113. 231325-3 Drukveer 6
114. 319193-5 Achterlineaal
115. 265593-6 Zeskant bout M6x25mm
116. 924306-1 Vleugelbout 6x10
117. 416535-5 Bus
118. 231638-2 Torsieveer 28
119. 416535-5 Bus
120. 265790-4 Vleugelbout M6X28
121. 231325-3 Drukveer 6
122. 257214-4 Ring 26
123. 318651-8 Geleide arm houder
124. 265894-2 Inwendig zeskant bout M6x8
127. 416536-3 sleutelklem
127A. 687045-1 Trekontlaster
128. 266026-4 Tapschroef M4x12mm CK
129. 911113-1 Schroef 4X10
130. 416006-2 Handgreep
131. 913106-4 *STELSCHROEF M4X8
132. 252144-4 Zeskant moer 10X17
133. 231266-3 Veer 5 voor lever 100
134. 253024-7 Ring 10
135. 286236-7 Kap 16
136. 140609-7 Arm compleet
136. 211376-2 Lineair kogell 2560
136. 262077-5 Vilten ring 25
136. 263005-3 Rubber pen 6
136. 344638-4 Kap
137. 324295-4 Ontspanstift
138. 266757-5 Zeskant bout M6X16MM
139. 345299-3 Afstandhouder
140. 253726-5 Sluitring 6
141. 231663-3 Torsieveer 8
142. 265113-6 Schroef PH L8
143. 343678-9 Markeerpunt
144. 266026-4 Tapschroef M4x12mm CK
145. 140608-9 Voorarm cpl
146. 344643-1 Blokkeerarm
147. 253948-7 Veerring 20
148. 253835-0 Sluitring 8 x 14 x 1mm
149. 251267-5 Schroef M6
150. 251961-9 Zeskant bout 6X10
151. 251961-9 Zeskant bout 6X10
152. 271601-3 Knop 20
153. 213021-5 O-Ring 5
154. 324183-5 Blokkeerpen
155. 331350-5 Pijp 16-90
156. 140610-2 Armhouder
156. 816392-5 Schaalverdeling
157. 256123-4 Pen 5
158. 266320-4 Tapeind M10
159. 253024-7 Ring 10
160. 216413-7 Druknaaldlager 1023
161. 253024-7 Ring 10
162. 264005-6 Moer M10-17
163. 257214-4 Ring 26
164. 265790-4 Vleugelbout M6X28
165. 252105-4 Borgmoer M8X13 hoog
166. 253731-2 Sluitring 8
167. 416355-7 Indicatieplaat
168. 266026-4 Tapschroef M4x12mm CK
169. 266026-4 Tapschroef M4x12mm CK
170. 266026-4 Tapschroef M4x12mm CK
171. 419103-3 Inzaagplaat
172. 419103-3 Inzaagplaat
173. 140614-4 Draaiplateau
173. 211376-2 Lineair kogell 2560
173. 262077-5 Vilten ring 25
173. 263005-3 Rubber pen 6
173. 344638-4 Kap
173. 810495-7 Waarschuwingslabel
173. 817283-3 Waarschuwingslabel
174. 922112-8 Inbusbout M4x10
175. 153580-6 Vierkant pen
175. 263005-3 Rubber pen 6
176. 925251-3 Zeskant bout 5X30
177. 266034-5 Tapschroef CT4X16
178. 344601-7 Blokkeerplaat
179. 317616-7 Pinhouder
180. 256158-5 Pen 3
181. 324288-1 Blokkeerpin
182. 231325-3 Drukveer 6
183. 324289-9 Stang 6mm
184. 416450-3 Blokkeerhandel
185. 345272-3 Blokkeerplaat
186. 266034-5 Tapschroef CT4X16
187. 231418-6 Drukveer 9
188. 253731-2 Sluitring 8
189. 266432-3 Stelbout M8x27
190. 273658-0 Handvat 32
191. 416972-3 Afdekkap
192. 921472-5 Zeskant bout 8X50
193. 924306-1 Vleugelbout 6x10
194. 816339-9 Schaalverdeling
194A. 810486-8 Waarschuwingslabel
194B. 140612-8 Voetzool
195. 344646-5 Glijplaat
196. 344646-5 Glijplaat
197. 241873-4 Waaier 55

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DUR184LRTE
18 V Trimmer
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]