Productdocumentatie "BLM430Z"

Explosietekening van: BLM430
Nr OnderdeelNr Naam
001. 273675-0 Handgreep Blm430/Am3643
002. 266459-3 Tapschroef Pf 5X25
003. 453250-0 Deblokkeerknop Am/Blm
004. 453251-8 Deblokkeerknopbasis Am/Blm
005. 233173-6 Drukveer 4 Uc30/35/4020A
006. 141300-0 Grasvangbakdeksel Blm/Am
007. 890375-3 Label Waarschuw Am3643
007A. 961018-5 Stopring E-5
008. 256871-5 Stang 6 Am/Blm
009. 233597-6 Torsieveer 6Mm Blm/Am
010. 961018-5 Stopring E-5
011. 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
012. 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
013. 453235-6 Maaidekkap Blm430
014. 896597-3 Naamplaat Blm430
015. 141305-0 Batterykap Am/Blm
015A. 890380-0 Label Waarsc Am3623
016. 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
017. 187254-7 Terminalhuis Am/Blm
018. 643849-1 Aansluitunit Bub360
019. 187254-7 Terminalhuis Am/Blm
020. 890383-4 Label Makita Blm430
021. 453258-4 Afdekkap Blm430
022. 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
023. 266774-5 Met.Schr. M6X30Mm Blm430/Am
024. 629933-6 Motor 36,0V Blm430
025. 620084-8 Toerenregelcircuit Blm/Am
026. 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
027. 687123-7 Trek Ontlaster Mt812 P
028. 643890-4 Contactsleutel Blm/Am3643
029. 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
030. 638946-6 Draadboom Blm/Am
031. 688165-4 Lijn Filter Bub360/Bdf453
032. 688165-4 Lijn Filter Bub360/Bdf453
033. 688165-4 Lijn Filter Bub360/Bdf453
034. 453234-8 Maaidekkap Blm430 P
035. 453239-8 Onderkap Blm430
036. 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
037. 224444-2 Binnenflens 40 Am/Blm
038. 197762-0 Maaimes 430 mm
039. 224445-0 Buitenflens 40 Am/Blm
040. 266731-3 Inbusbout M10X25Mm Am/Blm
041. 921352-5 Inbusbout M6X30Mm Am/Blm
042. 257670-8 Bus 6 Am/Blm
043. 453255-0 Stelplaat Blm/Am
044. 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
045. 931302-2 Zeskantmoer M6
046. 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
047. 267102-7 Sluitring 4Mm Blm/Am
048. 231297-2 Drukveer 9
049. 253808-3 Sluitring 9 Am/Blm
050. 453252-6 Verstelhendel Blm/Am
051. 453253-4 Afdekkap Blm430
052. 453241-1 Wielkap Tbv Ach.Wiel Blm/Am
053. 252145-2 Borgmoer M8 Dcs230T A
054. 214067-4 Glijlager 10Mm Am/Blm
055. 453243-7 Achterwiel Blm/Am
056. 210070-3 Kogellager 6200Zz Mt903 P
057. 165669-8 Achteras Blm/Am
058. 210070-3 Kogellager 6200Zz Mt903 P
059. 453243-7 Achterwiel Blm/Am
060. 214067-4 Glijlager 10Mm Am/Blm
061. 252145-2 Borgmoer M8 Dcs230T A
062. 453241-1 Wielkap Tbv Ach.Wiel Blm/Am
063. 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
064. 346545-7 Montageplaat Blm/Am
065. 252103-8 Zeskant Borgmoer M5X8 A
066. 941101-4 Sluitring M5 P
067. 346543-1 Koppelstang Blm/Am
068. 231875-8 Trekveer 16 Am/Blm
069. 941101-4 Sluitring M5 P
070. 252103-8 Zeskant Borgmoer M5X8 A
071. 453240-3 Wielkap Tbv Voorwiel Blm/Am
072. 252145-2 Borgmoer M8 Dcs230T A
073. 214067-4 Glijlager 10Mm Am/Blm
074. 453242-9 Voorwiel Blm/Am
075. 210070-3 Kogellager 6200Zz Mt903 P
076. 165668-0 Vooras Blm/Am
077. 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
078. 341462-6 Asborgplaat Jr3000V
079. 210070-3 Kogellager 6200Zz Mt903 P
080. 453242-9 Voorwiel Blm/Am
081. 214067-4 Glijlager 10Mm Am/Blm
082. 252145-2 Borgmoer M8 Dcs230T A
083. 453240-3 Wielkap Tbv Voorwiel Blm/Am
084. 331975-5 Schakelhandel Blm/Am
085. 453246-1 Schakelhendelhuis Am/Blm
086. 453247-9 Schakelhendelhuiskap Am/Blm
087. 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
088. 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
089. 141298-1 Schakelhuis Am/Blm
090. 890374-5 Label Waarschuw Am3643
090A. 911138-5 Schroef 4X20 A
091. 453248-7 Hefboom Blm/Am
092. 231876-6 Trekveer 9 Am/Blm
093. 453249-5 Schakelaarknop Am/Blm
094. 233068-3 Drukveer 6Mm Am3643
095. 632J09-0 Schakelaar Dst111/121 P
096. 453244-5 Schakelhuis Am/Blm
097. 687123-7 Trek Ontlaster Mt812 P
098. 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
099. 141299-9 DUWBOOM (BOVEN) AM/BLM P
100. 664780-8 Bekabbeling Blm/Am
101. 266730-5 Moerbout M6X50Mm Am/Blm P
102. 264070-5 Sterknop M6 Am/Blm
103. 264070-5 Sterknop M6 Am/Blm
104. 266730-5 Moerbout M6X50Mm Am/Blm P
105. 331973-9 Duwboom (Onder) Am/Blm P
106. 453385-7 Kabelhouder Am/Blm
107. 266729-0 Sterknop M8X35Mm Am/Blm
108. 266729-0 Sterknop M8X35Mm Am/Blm
110. 123524-0 Grasvangzak Blm430 A
111. 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
112. 326118-2 Grasvangzakbeugel Am3643
113. 267438-4 Sluitring 5 Am3643
114. 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DDF083RTJ
18 V Boor-/schroefmachine
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]