Productdocumentatie "BJR240WAE"

Explosietekening van: BJR240
Nr OnderdeelNr Naam
001. 256492-3 Kraagpin 5 Bjr240 A
002. 233345-3 Drukveer 6Mm Bjr240
003. 961078-7 Borgring S-18 A
004. 162228-9 Stuur Huls Bjr240
005. 268094-3 Pin 3 Bjr240
006. 331639-1 Geleidingsbus Bjr240 P
007. 417791-0 Stuurhuls Geleider Bjr240
008. 256158-5 Pen 3 T221Dw
009. 310129-7 Huls Bjr240
010. 345214-7 Drukplaat Bjr240
011. 233025-1 Drukveer 2 6702Dw
012. 231687-9 Torsieveer 17 Jr3060T A
013. 163433-1 Verstelbare Zaagvoet Bjr240
014. 266173-1 Tapschroef Pt 5X30 A
015. 421809-1 Beschermhuls Bjr240
016. 911114-9 Schroef 4X10
017. 931102-0 Zeskantmoer M4 A
018. 272240-2 Vastzethandel Jr3030T
019. 921442-4 Zeskantbout M8X25
020. 344733-0 Blokkeerplaat Jr3030T
021. 344732-2 Inlegplaat Jr3030T
022. 257558-2 Bus 9 Jr3030T
023. 443070-0 Plaat 12X16 Jr3000V
024. 214169-6 Glijlager 14 Jr3030T
025. 341462-6 Asborgplaat Jr3000V
026. 911225-0 Schroef 5X16 Jr3030T A
027. 443117-0 Stift 6X20Mm *
028. 168361-5 Zaagas Bjr240
029. 345213-9 Glijplaat Bjr240 *
030. 911225-0 Schroef 5X16 Jr3030T A
031. 341462-6 Asborgplaat Jr3000V
032. 214169-6 Glijlager 14 Jr3030T
033. 443070-0 Plaat 12X16 Jr3000V
034. 911228-4 Schroef 5X20
035. 911228-4 Schroef 5X20
036. 153371-5 Tandwielhuisdeksel Bjr240 *
037. 212959-1 Naaldlager 708 A
038. 265906-1 Inbusbout M6X18 *
039. 153373-1 Krukas Cpl Bjr240
040. 257251-8 Opvulring 21 Bjr240 *
041. 313109-2 Balansgewicht Bjr240 *
042. 345215-5 Excenterplaat Bjr240 *
043. 251372-8 Verzonken Schroef M5X12
044. 345216-3 Geleideplaat Bjr240
045. 266210-1 Inbusbout M10X18
046. 153372-3 Tandwiel Cpl Bjr240 *
047. 257053-2 Ring 15
048. 285705-5 Lagerborging 58 Bjr240 *
049. 265976-0 Inbusbout M5X10
050. 211228-7 Kogellager 6202Llb A
051. 324251-4 Tandwielas Bjr240 *
052. 211101-1 Kogellager 6001Llb
053. 317539-9 Tandwielhuis Bjr240 *
054. 961016-9 Stopring E-10 P
055. 211131-2 Kogellager 6001Dw
056. 253744-3 Sluitring 12
057. 961016-9 Stopring E-10 P
058. 285706-3 Lagerborging 58 Bjr240 *
059. 251372-8 Verzonken Schroef M5X12
060. 240052-1 Waaier 46 Bjr240
061. 417792-8 Tussenplaat Bjr240 *
062. 519074-5 Anker Assy 24V Bjr240
063. 681652-2 Isolatiering Jr180D
064. 211021-9 Kogellager 607Llb A
066. 638107-8 Magneet Houder Bjr240
067. 183421-2 Handgreep Set Bjr240
068. 266045-0 Tapschroef Pt4X20 A
069. 266045-0 Tapschroef Pt4X20 A
070. 266050-7 Tapschroef Pt4X30 A
071. 643983-7 Aansluitunit Univ.
072. 650519-5 Schakelaar C3La-2A Bjr240
073. 232205-6 Bladveer Bjr240
074. 344898-8 Steunplaat Bhp460
075. 689116-0 Hittegeleidingsplaat Bjr240
076. 911006-2 Schroef 3X8 P
077. 417790-2 Aanslag Bjr240
078. 417789-7 Anti Blokkeerknop Bjr240
079. 231469-9 Drukveer 4
080. 232198-7 Bladveer Btw200
081. 417788-9 H/L Toerenschuif Bjr240 *
082. 643990-0 Koolborstelhouder Bjr240
083. 417783-9 Motorhuis Bjr240 *
084. 853492-0 Naamplaat Bjr240 *
085. 643949-7 Koolborstelhouder R Jr180D
086. 194435-6 Koolborstel Set Cb-441 A
087. 643941-3 Koolborstelhouderdop Bjr181
088. 417787-1 Stootrubber Bjr240 *
089. 819063-3 LABEL "MAKITA" #
090. 183421-2 Handgreep Set Bjr240
091. 417921-3 Pakking Bjr240

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DLS714Z
2x18 V Radiaal afkortzaag 190 mm
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]