Productdocumentatie "BJR181ZK"

Explosietekening van: BJR181
Nr OnderdeelNr Naam
001. 165406-0 Zaagvoet Jr3070T
002. 421945-3 Beschermhuls Bjr181
003. 424147-0 Beschermkap Jr3050T A
004. 257952-8 Borgring 18
005. 310285-3 Stuur Huls Jr3050T A
006. 256492-3 Kraagpin 5 Bjr240 A
007. 233345-3 Drukveer 6Mm Bjr240
008. 268094-3 Pin 3 Bjr240
009. 331720-8 Geleidingsbus Bjr181 A
010. 256158-5 Pen 3 T221Dw
011. 417791-0 Stuurhuls Geleider Bjr240
012. 418311-3 Huls Jr3050T
013. 345214-7 Drukplaat Bjr240
014. 233025-1 Drukveer 2 6702Dw
015. 231687-9 Torsieveer 17 Jr3060T A
016. 213151-2 Keerring 14 Jr3050T
017. 213174-0 X-Ring 14 Jr3030T
018. 154813-2 Tandwielhuis Bjr181
019. 418806-6 Dop Jr3050T
020. 631689-9 Led-Circuit Bjr181
021. 911243-8 Schroef 5X25
022. 232221-8 Bladveer A Jr3050T
023. 162236-0 Instelknop Jr3050T
024. 421946-1 Pakking Bjr181
025. 345480-6 Glijplaat Jr3050T
026. 214170-1 Glijlager 14A Jr3060T
027. 341462-6 Asborgplaat Jr3000V
028. 911225-0 Schroef 5X16 Jr3030T A
029. 154788-5 Zaagas Jr181 P
030. 214170-1 Glijlager 14A Jr3060T
031. 341462-6 Asborgplaat Jr3000V
032. 911225-0 Schroef 5X16 Jr3030T A
033. 265148-7 Torxkopschroef 5X14 Jr3050T
034. 344795-8 Plaat C Djr181
035. 265148-7 Torxkopschroef 5X14 Jr3050T
036. 344795-8 Plaat C Djr181
037. 212959-1 Naaldlager 708 A
038. 125320-2 Tandwielset Bjr181 P
039. 212074-1 Naaldlager 1012 Bjr181 P
040. 253797-2 Sluitring 14
041. 232222-6 Bladveer B Jr3050T
042. 345479-1 Zaagvoet Geleider Jr3050T
043. 265165-7 Zeskantbout M6X16 Jr3050T A
044. 266041-8 Tapschroef 5X25 A
045. 154812-4 Tandwielhuis Bjr181
046. 912207-5 Verzonken Schroef M5X10 A
047. 951057-3 Spanstift 3-12
048. 313127-0 Geleider Bjr181 P
049. 233455-6 Drukveer 7 Bjr181
050. 262561-0 Bus 6 Bjr181
051. 125321-0 Draaghaakset Bjr181
052. 264002-2 Moer M5 Bjr181
053. 125321-0 Draaghaakset Bjr181
054. 961052-5 Borgring S-12
055. 210163-6 Kogellager 6001Ddw A
056. 961016-9 Stopring E-10 P
057. 911225-0 Schroef 5X16 Jr3030T A
058. 285726-7 Lagerborging 63 Bjr181
059. 241869-5 Waaier 55 Bjr141/181
060. 519176-7 Anker Bjr181
061. 210062-2 Kogellager 607Zz P
062. 419333-6 Opvulplaat Bjr181
063. 638107-8 Magneet Houder Bjr240
064. 419327-1 Afdekkap Bjr181
065. 419330-2 Motorhuis Bjr181
066. 266060-4 Tapschroef 4X65
067. 643941-3 Koolborstelhouderdop Bjr181
068. 194435-6 Koolborstel Set Cb-441 A
069. 643949-7 Koolborstelhouder R Jr180D
070. 862359-1 Naamplaat Bjr181
071A. 188046-7 HANDGREEPSET BJR181 (2 CONT.)P
071B. 187485-8 Handgreepset Bjr181 (3 Cont.)A
072A. 643844-1 Aansluitunit Btd140 (2 Cont.)
072B. 644808-8 Aansluitunit Bhr241 (3 Cont) A
073. 419336-0 Schakelaarknop Bjr181
074A. 650574-7 Schakelaar Bjr181 (2 Cont.)
074B. 650647-6 Schakelaar Bjr181 (3 Cont.)
075. 232152-1 Bladveer 6832
076. 419334-4 Dodemansknop Bjr181
077. 631690-4 Circuit Bjr181
078. 643815-8 Koolborstelhouder Bjr181 P
079. 911006-2 Schroef 3X8 P
080. 689116-0 Hittegeleidingsplaat Bjr240
081. 266045-0 Tapschroef Pt4X20 A
082A. 188046-7 HANDGREEPSET BJR181 (2 CONT.)P
082B. 187485-8 Handgreepset Bjr181 (3 Cont.)A

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DJS161ZJ
18 V Plaatschaar
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]