Productdocumentatie "BHX2510"

Explosietekening van: BHX2500
Nr OnderdeelNr Naam
001. 0736289980 Label Gevaar Bhx2500 P
002. 6659500200 Label Bhx2500 P
003. 6609513200 Label Gevaar Bhx2500 P
004. 6655500000 Greepdeksel Bhx2500 P
005. 6655001000 Schakelaar Bhx2500 P
006. 424182-8 Dempingsrubber Bhx2500 A
007. 6651014000 Waaierhuis Re Bhx2500 P
008. 168518-8 Gaskabel Bhx2501 A
009. 6655500301 Gashendel Bbx2500 P
010. 911253-5 Schroef 5X30 A
011. 240113-7 Waaier Bhx2501 A
012. 911333-7 Schroef 6X20 A
013. 6651010000 Waaierhuis Li Bhx2500 P
014. 6655500100 Gasregelaar Bhx2500
015. 6655500200 Veer Bhx2500
016. 0150049840 Schroef 6X16
017. 0150059760 Schroef Pt 5X16Mm P
018. 213022-3 O-Ring 3 A
019. 6601502704 Beschermerkap P
020. 424180-2 Rubber Ring Rbl250 A
021. 265782-3 Schroef M4 Rbl250/Bhx2501 A
022. 0150059760 Schroef Pt 5X16Mm P
023. 267394-8 Revet 5Mm Bhx2501 A
024. 233536-6 Veer 5Mm Rbl250/Bhx2501 A
025. 268230-1 As 4Mm Bhx2500/01 A
026. 0150059760 Schroef Pt 5X16Mm P
027. 450964-2 Bougiekap Bhx2500/01 A
028. 5926501600 Olie Reservoir Bhx2500 P
029. 125472-9 Benzinedop Ebh253U A
030. 0140049770 Schroef M4X20 P
030A. 911526-6 Schroef 4X16 A
031. 810455-9 Waarschuwingslabel Fuel A
032. 0851189950 Bezineleiding Bhx2500/01 P
033. 345920-4 Slangklem Ebh253U
034. 163447-0 Brandstoffilter Dcs230T A
035. 0150059760 Schroef Pt 5X16Mm P
036. 0031005003 Ring
037. 450988-8 Tank Bhx2500/01 A
038. 452630-7 Motorhuis Bhx2500 A
039. 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
040. 140023-7 Kleppendeksel Ebh253U A
041. 965603030 Bougie Cmr6A A
042. 162275-0 Kleppendekselpakking Ebh253U A
043. 125914-3 Cilinderblok Bhx2500/01 A
044. 424201-0 Controle Klep Ebh253U A
045. 5926500300 Gewicht Tbv Olieslang Em4250 P
046. 5926500200 Olieleiding Em4250 P
047. 282020-8 Slangklem Ebh253U A
048. 0119059490 Bout 5X14 Em4250 P
049. 162274-2 Carterdekselpakking Ebh253U A
050. 318443-5 Carterdeksel Ebh253U A
051. 0043605140 Schroef 5X14 P
052. 213591-4 O-Ring Bhx2500 A
053. 0043605120 Schroef 5X12 Rbc23/26/310 P
054. 5926021000 Oliepijp Bhx2500 P
055. 452610-3 Oliepeilstok Bhx2500/01 A
056. 424343-0 Pakking Ms246.4 A
057. 452047-4 Oliedop Ms246.4 A
058. 162276-8 Carterpakking Ebh253U A
059. 346083-9 Toevoer Klep Ebh253U A
060. 318440-1 Borgplaat Ebh253U A
061. 922112-8 Inbusbout M4X10 Bpt350 A
062. 318442-7 Carter Ebh253U A
063. 0043605180 Schroef Bhx2500
064. 196595-0 Zuigerveerset Ebh253U A
065. 233976-8 Borgring Tbv Z-Pen Ebh253U A
066. 5922500900 Zuiger Em4250 P
067. 257781-9 Zuigerpen Ebh253U A
068. 213147-3 KEERRING 12 EBH253U A
069. 267400-9 Sluitring 23 Ebh253U A
070. 0323039990 INLEGSPIE RBC280 P
071. 5922003000 KRUKAS EM4250 P
072. 213769-9 Keerring (Olie) 10 Ebh253U P
073. 125554-7 Kleppen Arm Ebh253U A
074. 256865-0 Kleppenpen 2.5Mm Ebh253U A
075. 5923501300 Klepborgring Em4250 P
076. 234108-0 Drukveer 9 A
077. 256200-2 Pen 5Mm 2704 A
078. 326367-1 Inlaatklep Ebh253U A
079. 5923501400 Uitlaatklep Em4250 P
080. 424200-2 Afstandhouder Ebh253U A
081. 125552-1 Tuimelaartandwiel Ebh253U A
082. 268238-5 Pen 5Mm Ebh253U A
083. 268239-3 Pen 4Mm Ebh253U A
084. 313169-4 Nokken Tiller Ebh253U A
085. 125917-7 Startinrichting Bhx2500 A
086. 168483-1 Startpulley Bhx2501 A
087. 5195002060 Schroefset Eh490V P
088. 325923-4 Swing Arm Eh490V A
089. 451938-6 Binnenbus Eh490V/Bhx2501 A
090. 5925001030 Startkoordtrommel Em4250 P
091. 232258-5 Starterveer Ebh253U A
092. 424319-7 Startergreep Ebh253U A
093. 5925001050 Startkoord P
094. 6659503300 Label Bhx2500 P
095. 0140049770 Schroef M4X20 P
095A. 911526-6 Schroef 4X16 A
096. 5923501801 Spruitstukpakking Em4250 P
097. 5923013000 Spruitstuk Bhx2500
098. 0149069972 Stelschroef M6X16 Bhx2500 P
099. 0043605180 Schroef Bhx2500
100. 413138-6 Pakking Carb Ms335.4U A
101. 0043605140 Schroef 5X14 P
102. 5926022000 Carburateur Bhx2500 P
103. 140808-1 Pompdeksel Em4250 A
104. 352010-6 INLEGZEEF EBH253U P
105. 442154-1 Membraampakking Ebh253U A
106. 168620-7 Membraam Ms246.4 A
107. 140438-8 Luchtzuiverhuis Ebh253U A
108. 424314-7 Opvoerpomp Ebh253U A
109. 346270-0 Pompdeksel Ebh253U A
110. 5236046010 Schroef Rbc230-260-310 P
111. 5206008030 SCHROEF P
112. 5236018040 PAL TBV.GASKABEL BC23/60/310 P
113. 5426005030 Revet Tbv Afstelnaald Rbc420 P
114. 257964-1 Seegering E-3 A
115. 5926002020 POMPVEER EM4250 P
116. 213538-8 O-Ring 2 A
117. 326027-5 Sproeier Pb250/Bhx2500 A
118. 5926002040 Membraam Onder Em4250 P
119. 168575-6 Pompmembraam Ebh253U A
120. 345918-1 Slangklem Ebh253U A
121. 422041-0 Ontluchtingspijp Ebh253U A
122. 5933502100 BENZINESLANG BHX2500 P
123. 125468-0 Luchtfilterhuis Ebh253U P
124. 451925-5 Chokehandel Ebh253U P
125. 213540-1 O-Ring 15Mm Ebh253U A
126. 140814-6 Luchtfilterbasis Em4250 P
127. 424316-3 Overdrukventiel Ebh253U A
128. 213539-6 O-Ring 14Mm Ebh253U A
129. 451924-7 Overdrukklepplaat Ebh253U A
130. 424315-5 Overdrukklep Ebh253U A
131. 5923503500 Pakking Verdeler Bhx2500 P
132. 5923503300 Scheidingsplaat Em4250 P
133. 443140-5 Luchtfilterelement Ebh253U A
134. 443141-3 Luchtfilterelement Ebh253U A
135. 450561-4 Luchtfilterkap Ebh253U
136. 266809-2 Met.Schroef Ph M5X14Mm Ck A
137. 265188-5 Met.Schroef Ph2 M5X68Mm Ck A
138. 345919-9 Montageplaat Ebh253U P
139. 423376-2 Pakkingring Ebh253U
140. 450560-6 Chokeplaat Ebh253U A
141. 922262-9 Inbusbout M5X40 A
142. 168643-5 Uitlaat Bhx2500 A
143. 5923008011 Vonkenvanger Bhx2500 P
144. 5923504300 Uitlaatpakking Bhx2500 P
145. 638709-0 Kabel 1 Bhx2500 P
145A. 632F44-4 Kabel 1 Bhx2500 A
146. 5927011000 Kabel 2 Bhx2500 P
146A. 632F45-2 Kabel 2 Bhx2500 A
147. 5927500100 Bougiedop Em4250 P
148. 0654009931 Bougieklem Rbc23/26/310 P
149. 168501-5 ONTSTEKING EBH253U P
149A. 168816-0 Ontsteking Ebh253U A
150. 922138-0 Inbusschroef M4X20Mm Ck A
151. 265577-4 Bout M6x16mm/revet EM4250 A
152. 318702-7 Vliegwiel Bhx2500/01 P

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

JR105DZJ
10,8 V Reciprozaag
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]