Productdocumentatie "BHR242ZKV"

Explosietekening van: BHR242
Nr OnderdeelNr Naam
001. 286288-8 Rubber stofkap 35
002. 233989-9 Veerring 14
003. 346834-0 Revet 16mm
004. 233992-0 Borgveer 15
005. 267114-0 Sluitring 17
006. 424364-2 Rubber ring 16
007. 455393-4 Beitelblokkeerkap
008. 325813-1 Blokkeerring 21
009. 346177-0 Geleidering
010. 233916-6 Drukveer 21-29
011. 266745-2 Moerbout M8x90mm
012. 453129-5 Handgreepbeugel
013. 158057-6 Handgreep
014. 266351-3 Schroef 4x35
015. 144354-6 Tandwielhuis
015A. 213345-9 Keerring 25
015B. 890903-4 Indicatielabel
016. 331890-3 Bus
017. 211294-4 Kogellager 6806LLU
018. 453130-0 Blokkeerknop
019. 234264-6 Drukveer 3x28mm
020. 453131-8 Schakelhendelkap
021. 453125-3 Schakelhendel
022. 213381-5 O-Ring 21
023. 253308-3 Dunne sluitring 6
024. 234147-0 Drukveer 5
025. 326850-8 Drukpen
026. 233360-7 Drukveer 4
027. 346537-6 Blokkeerplaat
028. 216022-2 Stalen kogel 7.0
029. 216019-1 Stalen kogel 3
030. 142972-4 Boor/beitelhouder
030A. 213344-1 Keerring 9
031. 332139-4 Aandrijfflens
032. 227360-7 Tandwiel 51
033. 268226-2 Pen 6
034. 267414-8 Sluitring 30
035. 234148-8 Drukveer 31mm
036. 267153-0 Sluitring 30
037. 257932-4 Borgring spiro30
038. 267153-0 Sluitring 30
039. 325783-4 Bus 9B
040. 325789-2 Slagstuk "A"
041. 325792-3 Ring 10
042. 234149-6 Drukveer 20
043. 325793-1 O-Ring huis "B"
044. 213073-6 O-ring 9
045. 233979-2 Veerring 28
046. 326139-4 Slaghamer
047. 213258-4 O-Ring 17.5
048. 310345-1 Zuiger-cilinder
049. 346036-8 Geleidingsplaat
050. 324215-8 Zuigerpen
051. 234098-7 Drukveer 14
052. 267447-3 Sluitring 14mm
053. 210137-7 Kogellager 606ZZ
054. 259053-8 Stopring E-6
055. 253186-1 Sluitring 7
056. 227231-8 Tandwiel 10
057. 326849-3 Koppelingsplaat A
058. 326140-9 Koppeling
059. 219020-5 Schommellager 10
060. 227588-7 Tandwiel 11
061. 257323-9 Ring 8
062. 922118-6 Inbusbout M4x12
063. 346038-4 Lagerborging B
064. 210029-0 Kogellager 608ZZ
065. 324212-4 Ring 8
066. 922147-9 Inbusbout 4x25
067. 141230-5 Vastzetblok
068. 213767-3 O-Ring 75
069. 318810-4 Binnenhuis
070. 443153-6 Dempingsvilt
071. 922118-6 Inbusbout M4x12
072. 346536-8 Lagerborging A
073. 256536-9 Platkoppin 6mm .
074. 346538-4 Gewichthouder
075. 313224-2 Balansgewicht
076. 346538-4 Gewichthouder
077. 253726-5 Sluitring 6
078. 961018-5 Stopring E-5
079. 213008-7 O-ring 22,4
080. 141458-5 Tandwiel 11
081. 210024-0 Kogellager 608 2RS
082. 253835-0 Sluitring 8 x 14 x 1mm
083. 619293-4 Anker
084. 210022-4 Kogellager 626DDW
085. 529187-4 Veld
086. 620241-8 Toerenregelcircuit
087. 187687-6 Motorhuis
088. 896787-8 Serienummer label
089. 896773-9 Naamplaat
090. 266326-2 Tapschroef 4x18
091. 187687-6 Motorhuis
092. 453124-5 L+R schakelhendel
093. 453123-7 Schakelaarhandel
094A. 650674-3 Schakelaar c3jw-1p
094B. 650709-0 Schakelaar c3jw-1p
095. 233598-4 Torsieveer 6mm
096. 313226-8 Blokkeerbhandel
097. 644808-8 Aansluitunit (3 contacten)
098. 424476-1 Dempings vilt
099. 187377-1 Batterijhuis
099A. 263005-3 Rubber pen 6
100. 263036-2 Rubber pen 5
101. 268184-2 Pen 1,5
102. 424473-7 Dempings rubber
103. 424473-7 Dempings rubber
104. 187377-1 Batterijhuis
104. 263005-3 Rubber pen 6
105. 893072-0 Label, trasparant
106. 890994-5 Label "transparant"

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DHS680RTJ
18 V Cirkelzaag 165 mm
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]