Productdocumentatie "BHR202ZX"

Explosietekening van: BHR202
Nr OnderdeelNr Naam
001*. 286263-4 Rubber Stofkap 35 Hr2440/50
002. 233940-9 Borgring 19 Hr2440/50 A
003. 417629-9 Boorhouderkap Hr2440/50
004. 257241-1 Ring 21 Hr2440/50
005. 345187-4 Geleidering Hr2440/50
006. 233916-6 Drukveer 21-29 Hr2440/50
007. 265583-9 Zeskantbout M8X120Mm A
008. 345280-4 Sluitring Zeskant Hp2051/F
009. 417630-4 Handgreepbasis Bhr262
010. 158057-6 Handgreep Hr2230 Rubber A
010A. 931402-8 Moer M8 Zwt
013. 162245-9 Verstelknop Hr2470
014. 234264-6 Drukveer 3X28Mm Hr1830F
015. 419192-8 Blokkeerknop Hr1830F
016. 213278-8 O-Ring 17 Hr2440/50
017. 158216-2 Tandwielhuis Cpl Hr2470
017A. 213345-9 Keerring 25 Bhr240 A
018. 266351-3 Schroef 4X35 A
019. 153290-5 Naaldlager Hr2440/50
020. 961017-7 Stopring E-3 A
021. 417796-0 Geleide Basis Hr2450
022. 233344-5 Drukveer 4 Hr2450 Zwart
023. 163430-7 Blokkeerplaat Hr2450
024. 266374-1 Tapschroef 4X25 Ga7020
025. 233929-7 Borgring 29 Hr2440/50
026. 267460-1 Revet 31 Bhr241 A
027. 233401-9 Drukveer 32 Hr2450Ft
028. 227109-5 Tandwiel 51 Hr2450Ft
029*. 216022-2 Stalen Kogel 7.0 Hr2400
030. 122881-3 Boorhouder Compl Bhr202/2470 P
031. 267229-3 Sluitring 28Mm Hr2440/50
032. 331769-8 Bus Hr2230
033. 324669-9 Slagstuk Bhr240
034. 324402-9 Ring 10 Hr2450Ft
035*. 421955-0 Stootring Bhr240
036. 324216-6 O-Ring Huis Hr2440/50
037*. 213073-6 O-Ring 9 Hr2440/50
038*. 233917-4 Veerring 28 Hr2440/50
039. 324214-0 Slagstuk Hr2440/50
040*. 213227-5 O-Ring 16 Hk0500
041. 318132-2 Zuiger Cilinder Hr2470
042. 267104-3 Sluitring 12 Bhr240/241
043. 324215-8 Zuigerpen Hr2440/50 A
044. 267104-3 Sluitring 12 Bhr240/241
045. 213727-5 O-Ring 63 Bhr240
046. 210137-7 Kogellager 606Zz A
047. 961003-8 Borgring S-7
048. 233343-7 Drukveer 7 Hr2450
049. 227179-4 Tandwiel 10 Hr2470
050. 324668-1 Koppeling Hr2470
051. 331768-0 Koppelingsplaat Hr2470 P
052. 219014-0 Schommellager 10 Bhr200 A
053. 226632-7 Tandwiel Bhr240
054. 266273-7 Zeskantbout M4X12 Hr2440/50
055. 345179-3 Lagerborging Hr2440/50
056. 267234-0 Sluitring 8Mm
057. 210029-0 Kogellager 608Zz Bda341 P
058. 324212-4 Ring 8 Bhr243
059. 961011-9 Stopring E-4
060. 941102-2 Sluitring M5
061. 233342-9 Drukveer 6 Hr2450
062. 345220-2 Wisselplaat Hr2450 Oud
063. 158215-4 LAGERHUIS HR2470 P
064. 443126-9 Dempingsvilt Bhr240
065. 213407-3 O-Ring 26
066. 213077-8 Keerring 10 Hr2230
067. 211289-7 Kogellager 6000Ddw Hm1213C A
068. 267213-8 Sluitring 10 Mt870
069. 240092-9 Waaier 64 Hr2230
070. 519226-8 Anker Bhr202 18V
071. 253823-7 Sluitring 7
072. 210045-2 Kogellager 627Ddw A
073. 267816-8 Vulring Bhr202
074. 865285-3 Naamplaat Bhr202
075. 188515-8 Motorhuisset Bhr202
076. 638020-0 Magneet Houder Btw200
077. 643834-4 KOOLBORSTELHOUDER L BHR202 P
078. 643835-2 KOOLBORSTELHOUDER R BHR202 P
079. 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
080. 911011-9 Schroef M3X10Mm
081. 689070-8 Koelplaat 6908Dwa
082. 188515-8 Motorhuisset Bhr202
083. 424128-4 Afdekkap Bhr202
084. 643829-7 Koolborsteldop L Bhr202
085*. 194435-6 Koolborstel Set Cb-441 A
086. 424111-1 Schakelaarkap Bhr202
087. 450615-7 F/R Schakelknp Bhr202
088A. 650578-9 Schakelaar Bhr162 (2 Cont.)
088B. 638882-6 Schakelaar Bhr202 (3 Cont.)
089. 631792-6 Licht-Circuit Bhr202
090. 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
091A. 643844-1 Aansluitunit Btd140 (2 Cont.)
091B. 644808-8 Aansluitunit Bhr241 (3 Cont) A
092A. 188453-4 BATTERIJHUIS BTW450 2 CONT. P
092B. 187212-3 Batterijhuis Bhr241 (3 Cont.)
092C. 263005-3 Rubber Pen 6
093. 263036-2 Rubber Pen 5 Btw251
094. 268184-2 Pen 1,5 Btw251
095A. 188453-4 BATTERIJHUIS BTW450 2 CONT. P
095B. 187212-3 Batterijhuis Bhr241 (3 Cont.)
095C. 263005-3 Rubber Pen 6
096. 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
097. 424042-4 Trillings Rubber Btw450
098. 424476-1 Dempings Vilt Bhr242 A
099. 424042-4 Trillings Rubber Btw450

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DVC260ZX
2x18 V Stofzuiger
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]