Productdocumentatie "BFT124FZ"

Explosietekening van: BFT124F
Nr OnderdeelNr Naam
001. 345345-2 Plaat I Bft122 5-12Nm (Hard)
002. 868203-0 Naamplaat Bfl124F
004A. 188889-7 BEHUIZING BFT041F P
004B. 187858-5 Behuizing Bft041F A
005. 233025-1 Drukveer 2 6702Dw
006. 418002-6 Schakelknop Bft123F
007. 638274-9 Schakelunit Bft123F
008. 631513-6 Led-Circuit Bft123F
011. 631756-0 Stroomcircuit Bft041F P
012. 452189-4 Afdekkap Bfl402F
014. 231965-7 Veerring 10 6960Dwa
015. 267143-3 Platte Ring
016. 233005-7 Drukveer 13
017. 162218-2 Bus Bft123Fz
018. 265171-2 Schroef M4X8 M/Borgmiddel
019. 418289-0 Koppeling Huis Kap Bft123Fz
020. 317694-7 Koppeling Huis Bft123Fz
021. 265145-3 Schroef M4X22
022. 216019-1 Stalen Kogel 3
023. 324377-2 As Voor Bit Bft123Fz
024. 210112-3 Kogellager 6801Llb A
025. 257011-8 Ring 12 Dls713
026. 210112-3 Kogellager 6801Llb A
027. 231951-8 Borgring 11
028. 962111-8 Borgring R-21
029. 345351-7 Ring 38I Bft123Fz
030. 265127-5 Schroef Ph M4X4 Bfh/Bht-Serie
031. 233019-6 Drukveer 5 Bft123Fz
032. 324834-0 Borgring M12 Bft081
033. 158408-3 Instelring Bft081
034. 324296-2 As Bft081
035. 216018-3 Stalen Kogel 5.0
036. 233358-4 Drukveer 19C Bft123Fz
037. 223146-7 NOKKENSCHIJF BFT123FZ P
038. 216024-8 Stalen Kogel 4
039. 223139-4 NOKKENSCHIJF BFT123FZ P
040. 216019-1 Stalen Kogel 3
041. 267247-1 SLUITRING 7 BFT123FZ P
042. 266305-0 Schroef Tx M5X10
043. 125394-3 Koppeling Cpl G Bft123Fz A
044. 153444-4 Tandwieldrager B Bft123
045. 211375-4 Kogellager 6805Llb 6221Dw
046. 418004-2 TANDWIELHUIS BFH090F P
047. 227052-8 Tandwiel 18 Bft123Fz
048. 153447-8 Tandwiel 9 Bfl120
049. 227049-7 TANDWIEL 18 BFL400F P
050. 227048-9 TANDWIEL 47 BFH090F P
051. 267774-8 Borgring Bfh090F
052. 418003-4 Motorsteun Bfh090F
053. 631987-1 Motor Controle Unit Bft082F
054. 619208-1 Anker Btf124F
056A. 643847-5 Aansluitunit 14,4V (2 Cont.) A
056B. 643828-9 Aansluitunit Bfs440 (2 Cont.)
058. 266429-2 Tapschroef 3X16 A
059. 418204-4 Afdekkap Bfl300
060. 418201-0 L/R Verstelhendel Bfl300
061. 232201-4 Bladveer Pv7000C
062. 638276-5 Schakelaar Bfl300
063. 418202-8 Schak. Montage Plt Bfl300
064. 418203-6 Schakelaarhandel A Bfl300
065. 231397-8 Drukveer 4
066. 638275-7 Schakelaar Bfl300
067. 419829-7 Lens Bfl041F
068A. 188889-7 BEHUIZING BFT041F P
068B. 187858-5 Behuizing Bft041F A
070. 265095-2 Kruiskop Schroef M3X20Mm A
071. 267276-4 Platte Ring 18 Bfh090F
072. 125190-9 Tandwielset B Bfl120

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

TL065DSME
10,8 V Haakse slagmoersleutel
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]