Productdocumentatie "BFT043FZ"

Explosietekening van: BFT043F
Nr OnderdeelNr Naam
001. 345343-6 Plaat G Bft040 1-4Nm (Hard)
002. 868490-1 Naamplaat Bft043F
003A. 188964-9 Behuizing Bft043F P
003B. 187486-6 Behuizing Bft084Fz A
004. 233025-1 Drukveer 2 6702Dw
005. 418002-6 Schakelknop Bft123F
006. 638274-9 Schakelunit Bft123F
007. 631513-6 Led-Circuit Bft123F
008. 417511-2 L/R Schuif Bft123Fz
009. 650536-5 Schakelaar Btd123F
010. 638904-2 Toerenregelingunit Dft125Fz A
011. 631514-4 Buzzer Circuit Bft123Fz
013A. 643847-5 Aansluitunit 14,4V (2 Cont.) A
013B. 643828-9 Aansluitunit Bfs440 (2 Cont.)
014. 231965-7 Veerring 10 6960Dwa
015. 267143-3 Platte Ring
016. 233005-7 Drukveer 13
017. 162218-2 Bus Bft123Fz
018. 265171-2 Schroef M4X8 M/Borgmiddel
019. 418289-0 Koppeling Huis Kap Bft123Fz
020. 317694-7 Koppeling Huis Bft123Fz
021. 265145-3 Schroef M4X22
022. 216019-1 Stalen Kogel 3
023. 324377-2 As Voor Bit Bft123Fz
024. 210112-3 Kogellager 6801Llb A
025. 257011-8 Ring 12 Dls713
026. 210112-3 Kogellager 6801Llb A
027. 231951-8 Borgring 11
028. 962111-8 Borgring R-21
029. 345349-4 Ring 38G Bft123Fz
030. 265127-5 Schroef Ph M4X4 Bfh/Bht-Serie
031. 233019-6 Drukveer 5 Bft123Fz
032. 324834-0 Borgring M12 Bft081
033. 158408-3 Instelring Bft081
034. 324296-2 As Bft081
035. 216018-3 Stalen Kogel 5.0
036. 233385-1 DRUKVEER 19D BFT040 P
037. 223146-7 NOKKENSCHIJF BFT123FZ P
038. 216024-8 Stalen Kogel 4
039. 223143-3 NOKKENSCHIJF C BFT040FZ P
040. 216019-1 Stalen Kogel 3
041. 267247-1 SLUITRING 7 BFT123FZ P
042. 266305-0 Schroef Tx M5X10
043. 125391-9 Koppeling Cpl D Bft040Fz A
044. 153444-4 Tandwieldrager B Bft123
045. 211375-4 Kogellager 6805Llb 6221Dw
046. 418004-2 TANDWIELHUIS BFH090F P
047. 227052-8 Tandwiel 18 Bft123Fz
048. 153448-6 Tandwiel 9 Bft123Fz
049. 227051-0 TANDWIEL 19 BFT123FZ P
050. 227048-9 TANDWIEL 47 BFH090F P
051. 267774-8 Borgring Bfh090F
052. 418003-4 Motorsteun Bfh090F
053. 638191-3 Magneet Houder Bft123Fz
054. 619265-9 Anker Bft041F
055. 638195-5 Koolborstel/Lagerhoud.Btf123
056. 193466-2 Koolborstel Set Cb-434 A
057. 643933-2 Koolborsteldop 6908Dwa
058. 419829-7 Lens Bfl041F
059A. 188964-9 Behuizing Bft043F P
059B. 187486-6 Behuizing Bft084Fz A
060. 819216-4 Label Makita
061. 265095-2 Kruiskop Schroef M3X20Mm A
062. 267276-4 Platte Ring 18 Bfh090F
063. 125192-5 Tandwielset D Bfh040F

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DFS452RTJ
18 V Schroevendraaier
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]