Productdocumentatie "BFL402FZ"

Explosietekening van: BFL402F
Nr OnderdeelNr Naam
001. 345446-6 Info Plaat K Bfl400
002. 868839-5 Naamplaat Bfl402F
003. 419832-8 Lens Bfl402F P
004. 188887-1 BEHUIZING BFL402F P
005. 233932-8 Borgring 29 Bfl300
006. 183848-6 Beschermring Set Bfl300
007. 183848-6 Beschermring Set Bfl300
008. 233931-0 Borgring 36 Bfl300
009. 418687-8 Geleidering Bfl300
010. 158056-8 Tandwielhuis Dubbel Bfl400 P
011. 227479-2 Tandwiel 9 Bfl400
012. 212108-0 Naaldlager 1212 A
013. 253312-2 Dunne Sluitring 12
014. 345281-2 Afstandring Bfl300
015. 210057-5 Kogellager 6900Llb
016. 961026-6 Borgring S-10 Bfl300
017. 962102-9 Borgring R-22 Bfl300
018. 227120-7 Intern Tandwiel 50 Bfl300
019. 961054-1 Borgring S-14
020. 253837-6 Sluitring 14
021. 256104-8 Pen 3
022. 227138-8 Tandwiel 14 Bfl300
023. 310148-3 Tandwieldrager Bfl300
024. 267127-1 Ring 26 Bss500/501
025. 962161-3 Borg Ring R-32
026. 252187-6 Moer M36-41 Bfl300
027. 345447-4 Ring 38K Bfl400
028. 317808-8 Koppeling Huis Bfl300
029. 211283-9 Kogellager 6803Zz
030. 267283-7 Sluitring 21 Bfl300
031. 227137-0 Tandwiel 21 Bfl300
032. 211088-7 Kogellager 6000Ddw
033. 961026-6 Borgring S-10 Bfl300
034. 962105-3 Borgring R-26 A
035. 233019-6 Drukveer 5 Bft123Fz
036. 324834-0 Borgring M12 Bft081
037. 158408-3 Instelring Bft081
038. 267276-4 Platte Ring 18 Bfh090F
039. 324296-2 As Bft081
040. 216018-3 Stalen Kogel 5.0
041. 233357-6 DRUKVEER 19B BFT300 P
042. 223146-7 NOKKENSCHIJF BFT123FZ P
043. 216024-8 Stalen Kogel 4
044. 223139-4 NOKKENSCHIJF BFT123FZ P
045. 216019-1 Stalen Kogel 3
046. 267247-1 SLUITRING 7 BFT123FZ P
047. 266305-0 Schroef Tx M5X10
048. 153443-6 TANDWIELDRAGER A BFT080 P
049. 211375-4 Kogellager 6805Llb 6221Dw
050. 418004-2 TANDWIELHUIS BFH090F P
051. 227050-2 TANDWIEL 13 BFT080FZ P
052. 153445-2 TANDWIEL 20 CPL BFL400F P
053. 227049-7 TANDWIEL 18 BFL400F P
054. 227048-9 TANDWIEL 47 BFH090F P
055. 267774-8 Borgring Bfh090F
056. 418003-4 Motorsteun Bfh090F
057. 631997-8 Motor Controlle Unit Bfl402F
058. 619144-1 Anker Bfl400
059. 125397-7 Koppeling Cpl J Bfl402F A
060. 125189-4 Tandwielset A Bfl400
061. 253777-8 Sluitring 8
062. 154448-9 Spindel A Bfl400
063. 213275-4 O-Ring 18 Hm0871C
064. 285723-3 Lagerborging 18-30 Bfl400
065. 631622-1 Led-Circuit Bfl300
066. 418690-9 Stofkap Tbv Schakelaar Bfl300
067. 265171-2 Schroef M4X8 M/Borgmiddel
068. 418686-0 Geleidering Houder Bfl300
069. 265145-3 Schroef M4X22
070. 233025-1 Drukveer 2 6702Dw
071. 418002-6 Schakelknop Bft123F
072. 638184-0 Schakelaar Bfl300F
073. 418201-0 L/R Verstelhendel Bfl300
074. 232201-4 Bladveer Pv7000C
075. 266429-2 Tapschroef 3X16 A
076. 418204-4 Afdekkap Bfl300
077. 638276-5 Schakelaar Bfl300
078. 231397-8 Drukveer 4
079. 418203-6 Schakelaarhandel A Bfl300
080. 638275-7 Schakelaar Bfl300
081. 418202-8 Schak. Montage Plt Bfl300
082. 631755-2 Stroomcircuit Bfl402F
083. 643847-5 Aansluitunit 14,4V (2 Cont.) A
084. 188887-1 BEHUIZING BFL402F P
086. 265095-2 Kruiskop Schroef M3X20Mm A
087. 452189-4 Afdekkap Bfl402F

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DF331DSAJ
10,8 V Boor-/schroefmachine
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]