Productdocumentatie "BFL201FZ"

Explosietekening van: BFL201F
Nr OnderdeelNr Naam
001. 154494-2 Tandwielhuis Enkel Bfl080 P
002. 265145-3 Schroef M4X22
003. 227469-5 Tandwiel 9 Bfl080
004. 212123-4 Naaldlager 1210 Hr5001C
005. 345281-2 Afstandring Bfl300
006. 210057-5 Kogellager 6900Llb
007. 961026-6 Borgring S-10 Bfl300
008. 962112-6 Borgring R-22 Bfl080
009. 345287-0 Ring 38C Bfl200F
010. 233019-6 Drukveer 5 Bft123Fz
011. 324834-0 Borgring M12 Bft081
012. 158408-3 Instelring Bft081
013. 324296-2 As Bft081
014. 216018-3 Stalen Kogel 5.0
015. 234029-6 Drukveer 19H Bfl201F
016. 223146-7 NOKKENSCHIJF BFT123FZ P
017. 216024-8 Stalen Kogel 4
018. 223139-4 NOKKENSCHIJF BFT123FZ P
019. 216019-1 Stalen Kogel 3
020. 267247-1 SLUITRING 7 BFT123FZ P
021. 266305-0 Schroef Tx M5X10
022. 418011-5 Lichthouder Bfl080
023. 631764-1 Licht-Circuit Bfl201F
024. 418005-0 Afdekplaat Bfl080
025. 265171-2 Schroef M4X8 M/Borgmiddel
026. 265171-2 Schroef M4X8 M/Borgmiddel
027. 253726-5 Sluitring 6
028. 154725-9 As A Bfl A
034. 253842-3 Sluitring 14
035. 213162-7 O-Ring 14 2414B A
036. 285707-1 LAGERBORGING 14-23 BFL080 P
037. 153444-4 Tandwieldrager B Bft123
038. 211375-4 Kogellager 6805Llb 6221Dw
039. 418004-2 TANDWIELHUIS BFH090F P
040. 227052-8 Tandwiel 18 Bft123Fz
041. 153447-8 Tandwiel 9 Bfl120
042. 227049-7 TANDWIEL 18 BFL400F P
043. 227048-9 TANDWIEL 47 BFH090F P
044. 267774-8 Borgring Bfh090F
045. 418003-4 Motorsteun Bfh090F
047. 631997-8 Motor Controlle Unit Bfl402F
048. 619144-1 Anker Bfl400
064. 267276-4 Platte Ring 18 Bfh090F
065. 125377-3 Koppeling Cpl N Bfl201F
066. 868205-6 Naamplaat Bfl201F
067. 345284-6 Plaat C Bfl200F 8-20Nm (Hard)
068. 419832-8 Lens Bfl402F P
069A. 188887-1 BEHUIZING BFL402F P
069B. 187860-8 Behuizing Bfl402F A
070. 233025-1 Drukveer 2 6702Dw
071. 418002-6 Schakelknop Bft123F
072. 638184-0 Schakelaar Bfl300F
073. 418201-0 L/R Verstelhendel Bfl300
074. 232201-4 Bladveer Pv7000C
075. 266429-2 Tapschroef 3X16 A
076. 418204-4 Afdekkap Bfl300
077. 638276-5 Schakelaar Bfl300
078. 231397-8 Drukveer 4
079. 418203-6 Schakelaarhandel A Bfl300
080. 638275-7 Schakelaar Bfl300
081. 418202-8 Schak. Montage Plt Bfl300
082. 631755-2 Stroomcircuit Bfl402F
083A. 643847-5 Aansluitunit 14,4V (2 Cont.) A
083B. 643828-9 Aansluitunit Bfs440 (2 Cont.)
084A. 188887-1 BEHUIZING BFL402F P
084B. 187860-8 Behuizing Bfl402F A
086. 265095-2 Kruiskop Schroef M3X20Mm A
087. 452189-4 Afdekkap Bfl402F
089. 125190-9 Tandwielset B Bfl120

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

HP332DZJ
10,8 V Klopboor-/schroefmachine
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]