Productdocumentatie "BFL082FZ"

Explosietekening van: BFL082F
Nr OnderdeelNr Naam
001. 154494-2 Tandwielhuis Enkel Bfl080 P
002. 265145-3 Schroef M4X22
003. 227469-5 Tandwiel 9 Bfl080
004. 212123-4 Naaldlager 1210 Hr5001C
005. 345281-2 Afstandring Bfl300
006. 210057-5 Kogellager 6900Llb
007. 961026-6 Borgring S-10 Bfl300
008. 962112-6 Borgring R-22 Bfl080
009. 345442-4 Ring 38J Bfl081
010. 233019-6 Drukveer 5 Bft123Fz
011. 324834-0 Borgring M12 Bft081
012. 158408-3 Instelring Bft081
013. 324296-2 As Bft081
014. 216018-3 Stalen Kogel 5.0
015. 233358-4 Drukveer 19C Bft123Fz
016. 223146-7 NOKKENSCHIJF BFT123FZ P
017. 216024-8 Stalen Kogel 4
018. 223143-3 NOKKENSCHIJF C BFT040FZ P
019. 216019-1 Stalen Kogel 3
020. 267247-1 SLUITRING 7 BFT123FZ P
021. 266305-0 Schroef Tx M5X10
022. 418011-5 Lichthouder Bfl080
023. 631513-6 Led-Circuit Bft123F
024. 418005-0 Afdekplaat Bfl080
025. 265171-2 Schroef M4X8 M/Borgmiddel
026. 265171-2 Schroef M4X8 M/Borgmiddel
027. 253726-5 Sluitring 6
028. 154725-9 As A Bfl A
034. 253842-3 Sluitring 14
035. 213162-7 O-Ring 14 2414B A
036. 285707-1 LAGERBORGING 14-23 BFL080 P
037. 153443-6 TANDWIELDRAGER A BFT080 P
038. 211375-4 Kogellager 6805Llb 6221Dw
039. 418004-2 TANDWIELHUIS BFH090F P
040. 227050-2 TANDWIEL 13 BFT080FZ P
041. 153684-4 TANDWIEL 20 CPL BFT040 P
042. 227104-5 TANDWIEL 15 BFT040FZ P
043. 227048-9 TANDWIEL 47 BFH090F P
044. 267774-8 Borgring Bfh090F
045. 418003-4 Motorsteun Bfh090F
046. 638183-2 Magneethouder Bfl080
047. 619316-8 Anker Bfl062F
048. 638928-8 Koolborstelhouder Bfl080 A
048A. 688172-7 Lijn Filter BHS630/DUR181
049. 897717-2 Naamplaat Bfl082F
050. 345282-0 Label A Bfl080 2-8Nm (Hard)
051. 419832-8 Lens Bfl402F P
052. 187487-4 Motorhuisset Bfl061F
053. 233025-1 Drukveer 2 6702Dw
054. 418002-6 Schakelknop Bft123F
055. 417511-2 L/R Schuif Bft123Fz
056. 650536-5 Schakelaar Btd123F
057. 638184-0 Schakelaar Bfl300F
058. 631514-4 Buzzer Circuit Bft123Fz
059. 632A43-6 Controle Unit 14.4V Bfl061F P
059A. 688164-6 Lijn Filter Cl102D
060. 643828-9 Aansluitunit Bfs440 (2 Cont.)
061. 819284-7 Label Makita Logo
062. 643933-2 Koolborsteldop 6908Dwa
063. 193466-2 Koolborstel Set Cb-434 A
064. 265095-2 Kruiskop Schroef M3X20Mm A
065. 187487-4 Motorhuisset Bfl061F
066. 267276-4 Platte Ring 18 Bfh090F
067. 125395-1 Koppeling Cpl H Bfl082F A
068. 125231-1 Tandwielset E Bfl300

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DHS680RTJ
18 V Cirkelzaag 165 mm
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]