Productdocumentatie "BCX3400"

Explosietekening van: BCX3400
Nr OnderdeelNr Naam
050. 5931021000 Cilinderblok Ms351.4U P
052. 318443-5 Carterdeksel Ebh253U A
053. 140419-2 Kleppendeksel Ms335.4U A
054. 162274-2 Carterdekselpakking Ebh253U A
055. 162307-3 Kleppendekselpakking Ms335.4 A
056. 346083-9 Toevoer Klep Ebh253U A
057. 318440-1 Borgplaat Ebh253U A
058. 0119049960 Schroef M4X10 P
059. 0043605160 Schroef M5X16 Assy Em4250 P
060. 266812-3 Schroef M5X18Mm Htr5600 A
061. 266573-5 Met.Schroef Ck Inb M5X33Mm A
062. 0043605140 Schroef 5X14 P
063. 318614-4 Waaierhuis Ms335.4U A
064. 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
065. 318612-8 Karterdeksel Ms335.4U A
066. 162308-1 Karterpakking Ms335.4 A
067. 5926500200 Olieleiding Em4250 P
068. 5926500300 Gewicht Tbv Olieslang Em4250 P
069. 5926500600 Oliepeilstok Em4250 P
070. 0213160020 Pakking Oliepeilstok G650R P
071. 0043605180 Schroef Bhx2500
072. 965603030 Bougie Cmr6A A
073. 424201-0 Controle Klep Ebh253U A
087. 125756-5 Krukas Ms335.4U A
088. 213537-0 Keerring 12 Ms355.4U A
089. 213769-9 Keerring (Olie) 10 Ebh253U P
090. 5932501000 Ring Keerring P
091. 318613-6 Zuiger Ms335.4U A
092. 195141-6 Zuigerveerset Ms335.4U A
093. 0565099990 Borgring Rbc410-Rbk410 P
094. 257796-6 Zuigerpen Ms335.4U A
095. 424200-2 Afstandhouder Ebh253U A
096. 313169-4 Nokken Tiller Ebh253U A
097. 125552-1 Tuimelaartandwiel Ebh253U A
098. 268238-5 Pen 5Mm Ebh253U A
099. 268239-3 Pen 4Mm Ebh253U A
100. 5933500000 Stoterstang Em4340L/Ebh341R P
101. 125554-7 Kleppen Arm Ebh253U A
102. 256200-2 Pen 5Mm 2704 A
103. 5933500200 Klepveer P
104. 325912-9 Klepborgring Ms335.4U A
105. 325913-7 Uitlaatklep Ms335.4U A
106. 325914-5 Inlaatklep Ms335.4U A
107. 5935001000 Startinrichting Assy Ms351 P
108. 451923-9 Koordhaspel Ms335.4U A
109. 5425003010 Vastzetschroef P
110. 232257-7 Spriaalveer Ms335.4U A
113. 444018-5 Startkoord Ms335.4U A
114. 424317-1 Startergreep Ms335.4U A
115. 165606-2 Poelie Ms335.4U P
116. 266809-2 Met.Schroef Ph M5X14Mm Ck A
118. 162310-4 Tanksteun Ms335.4U A
119. 266809-2 Met.Schroef Ph M5X14Mm Ck A
120. 6349505200 Modellabel Bcx3400 A
121. 5936004000 CARBURATEUR MS352.4U P
122. 5926002140 Membraam Mem425 P
123. 140438-8 Luchtzuiverhuis Ebh253U A
124. 346270-0 Pompdeksel Ebh253U A
125. 424314-7 Opvoerpomp Ebh253U A
126. 168620-7 Membraam Ms246.4 A
127. 442154-1 Membraampakking Ebh253U A
128. 168575-6 Pompmembraam Ebh253U A
129. 442155-9 Membraampakking Ebh253U A
130. 325921-8 Naald Ms335.4U A
131. 213538-8 O-Ring 2 A
132. 257964-1 Seegering E-3 A
133. 5236018040 PAL TBV.GASKABEL BC23/60/310 P
135. 5206008030 SCHROEF P
137. 5236046010 Schroef Rbc230-260-310 P
138. 5926002020 POMPVEER EM4250 P
139. 5426005030 Revet Tbv Afstelnaald Rbc420 P
140. 352010-6 INLEGZEEF EBH253U P
141. 5933018000 Spruitstuk Ms351.4U P
142. 931202-6 Zeskantmoer M5 A
143. 0022706000 Moer M6 Htr5600 A
144. 0022706000 Moer M6 Htr5600 A
145. 5923504700 Spruitstukpakking Sp252.4R P
146. 413138-6 Pakking Carb Ms335.4U A
147. 5933500600 Spruitstuk Bhx3400 P
148. 0119059870 Bout M5X18Mm P
149. 0149069961 Stelschroef P
152. 422055-9 Ontluchtingspijp Ms335.4U A
153. 5933001000 Luchtfilter EM4250 P
154. 5933005000 Luchtfilterbasis EM4250 P
155. 424315-5 Overdrukklep Ebh253U A
156. 424316-3 Overdrukventiel Ebh253U A
157. 451924-7 Overdrukklepplaat Ebh253U A
158. 168576-4 Scheidingsplaat Ebh253U P
159. 451925-5 Chokehandel Ebh253U P
160. 5923503500 Pakking Verdeler Bhx2500 P
161. 213539-6 O-Ring 14Mm Ebh253U A
162. 213540-1 O-Ring 15Mm Ebh253U A
163. 450560-6 Chokeplaat Ebh253U A
164. 345919-9 Montageplaat Ebh253U P
165. 423376-2 Pakkingring Ebh253U
166. 450561-4 Luchtfilterkap Ebh253U
167. 422042-8 Ontluchtingspijp Ebh253U A
168. 266809-2 Met.Schroef Ph M5X14Mm Ck A
169. 265188-5 Met.Schroef Ph2 M5X68Mm Ck A
170. 345918-1 Slangklem Ebh253U A
171. 168469-5 Uitlaat Ebh253U A
172. 345916-5 Uitlaatpakking Ebh253U P
173. 5923503400 Uitlaatkap Em4250 P
174. 266440-4 Inbusbout M5X40Mm Ck A
175. 911601-8 Schroef M5X8 A
176. 451877-0 Brandstoftank Ms335.4U A
177. 5936003000 BRANDSTOFLEIDING P
178. 163447-0 Brandstoffilter Dcs230T A
179. 345920-4 Slangklem Ebh253U
181. 5926013000 Tankdop Bcx3400 A
182. 810455-9 Waarschuwingslabel Fuel A
183. 424102-2 Demper Ebh253U A
184. 424103-0 Demper Ebh253U A
185. 424104-8 Demper Ebh253U A
186. 168501-5 ONTSTEKING EBH253U P
187. 319035-3 Vliegwiel Ms335.4U A
188. 5927500100 Bougiedop Em4250 P
189. 0654009931 Bougieklem Rbc23/26/310 P
190. 638664-6 Aansluitkabel Ebh253U P
191. 638665-4 Aansluitkabel Ebh253U P
192. 5257500300 Doorvoer Eh561 15X7X2Mm *
193. 0011306160 Bout M6x16mm RBC2501/11 P
194. 0031206000 Revet RBC230-G24-350 P
195. 911138-5 Schroef 4X20 A
196. 168563-3 KOPPELINGSCHOEN MS335.4U P
197. 231863-5 Trekveer 9 Ms335.4U P
198. 266571-9 Met.Schroef M8X23Mm Ms335.4U *
199. 253762-1 Revet 8Mm A
200. 5935500802 CILINDERKAP BCX3400 P
201. 0140059370 Schroef M5X12 P
202. 0140059370 Schroef M5X12 P
203. 5935500500 BOUGIEKAP MS352.4 P
204. 345963-6 Klem Ebh253U A
205. 5929501001 Label Makita Em4250 *
214. 911601-8 Schroef M5X8 A
216. 922213-2 Inbusbout M5X12Mm Ck A
217. 443141-3 Luchtfilterelement Ebh253U A
218. 443140-5 Luchtfilterelement Ebh253U A
233. 443146-3 Vilten Ring 8 Ebh341U A
236. 0323039990 INLEGSPIE RBC280 P
237. 253385-5 Veerring 10 Ms335.4U
238. 5933504000 Pijp, Inlaat Ms351.4U P
239. 213078-6 O-Ring 10 Ebh253U A

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DA333DSAJ
10,8 V Haakse boormachine
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]