Productdocumentatie "BBC300LZ"

Nr OnderdeelNr Naam
001. 265995-6 Tapschroef 4X18
002. 188841-5 Handgreep set
003. 922228-9 Inbusbout M5x18mm CK
004. 265995-6 Tapschroef 4X18
005. 687261-5 Trekontlaster
006. 451983-1 Blokeerknop
007. 233054-4 Drukveer 4
008. 651533-4 Schakelaar sle6a2-33
009. 451984-9 Schakelaarknop
010. 451986-5 Stroomindicator
011. 216018-3 Stalen kogel 5.0
012. 233211-4 Drukveer 2
013. 650630-3 Schakelaar TGR3-3
014. 686015-7 Bus
015. 188841-5 Handgreep set
016. 451982-3 Verbindingsplaat
017. 451985-7 Kabelbeschermer
024. 195215-3 Beugelhandgreep
024A. 783014-1 Schroevendraaier PH2
025. 195215-3 Beugelhandgreep
026. 451599-2 Handgreepsteun
027. 911253-5 Schroef 5x30
028. 168478-4 Hanger
029. 922228-9 Inbusbout M5x18mm CK
031. 141091-3 Steel cpl
031A. 810558-9 Waarschuwingslabel
035. 325812-3 As
036. 922218-2 Inbusbout CK M5x14mm
037. 125791-3 Tandwielhuisset
038. 210049-4 Kogellager 609ZZ
041. 961005-4 Borgring S-9
042. 962113-4 Seegering R24
043. 922241-7 Inbusbout CK M5x25mm
044. 265590-2 Metaalschroef CK M8x10mm
046. 188902-1 Tandwielset
049. 211138-8 Kogellager 6001LLU
050. 962106-1 Borgring R-28
051. 331861-0 Beschermring
055. 451566-7 Beschermkap "mes"
056. 451565-9 Afdekkap
057. 213105-9 O-Ring 11
058. 346073-2 Montagebeugel
059. 922353-6 Inbusbout M6x30
060. 911233-1 Schroef VK 20mm
061. 451981-5 Afdekkap
062. 424307-4 Demper
063. 922231-0 Zeskant bout 5X20
064. 318560-1 Steelhouder
065. 911233-1 Schroef VK 20mm
066. 263002-9 Rubber pen 4
067. 213045-1 O-Ring 6
068. 325811-5 Ashouder
069. 211148-5 Kogellager 6001ZZ
070. 253744-3 Sluitring 12
071. 227720-3 Tandwiel 33
072. 253744-3 Sluitring 12
073. 211150-8 Kogellager 6901ZZ
074. 318559-6 Tandwielhuis
075. 265995-6 Tapschroef 4X18
076. 266041-8 Tapschroef 5x25
077. 451572-2 Voet
078. 911233-1 Schroef VK 20mm
079. 699047-5 Kabel
080. 265995-6 Tapschroef 4X18
081. 867948-7 Naamplaat
082. 251314-2 Schroef M4X12
083. 346194-0 Batterijhouder
084. 188836-8 Motorhuisset
085. 265995-6 Tapschroef 4X18
086. 188838-4 Motorhuisset
087. 213961-7 O-Ring 22
088. 619254-4 Anker
089. 629880-1 Veld
090. 188838-4 Motorhuisset
091. 265995-6 Tapschroef 4X18
092. 687261-5 Trekontlaster
093. 346039-2 Steunplaat
094. 188836-8 Motorhuisset
095. 643849-1 Aansluitunit
096. 631941-5 Toerenregelcircuit
097. 631941-5 Toerenregelcircuit
098. 140285-7 Indicatie label
100. 265995-6 Tapschroef 4X18
101. 346280-7 Draadsnijder
102. 140583-9 Beschermrand tbv kap
102A. 891041-5 Indicatielabel
103. 451601-1 Afstandhouder

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DFS250ZJ
18 V Schroevendraaier
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]