Productdocumentatie "AN610H"

Explosietekening van: AN610H
Nr OnderdeelNr Naam
001. 922212-4 Inbusbout M5X12
002. 267343-5 Platte Ring 5
003. 419734-8 Uitlaatkap P
004. 413103-5 Filter
005. 419735-6 Afdichting, Deksel-
006. 922257-2 Inbusbout M5X35
007. 318109-7 Bovendeksel
008. 233484-9 Drukveer 4
009. 213021-5 O-Ring 5
010. 213604-1 O-Ring 50
011. 213423-5 O-Ring 30 An450/610/620H A
012. 419736-4 Hoofdklep
013. 213558-2 O-Ring 42
014. 421983-5 Stootkussen Achter
015. 213967-5 O-Ring 22,5
016. 135235-5 Slagpen Set An610H
017. 168500-7 Slagpen An610H P
018. 267342-7 Sluitring 26
019. 421981-9 Klepstoel
020. 331740-2 Cilinder P
021. 213509-5 O-Ring 40
022. 213475-6 O-Ring 34
023. 324742-5 Cilinder Geleider
024. 421982-7 Stootkussen Voor
025. 213528-1 O-Ring 38
026. 162246-7 Pakking, Bovendeksel-
027. 819321-7 Label Makita Logo R
029. 819322-5 Label Makita Logo L
031. 951078-5 Spanstift
032. 951078-5 Spanstift
033. 258029-2 Spanstift 3-30
034. 951069-6 Borgpen 3X20Mm P
036. 188604-9 Behuizing An450/610H
036. 816919-1 Indicatielabel
037. 213970-6 O-Ring 4
038. 310250-2 Slagpengeleider
039. 922332-4 Inbusbout M6X20 Lf1000
040. 213506-1 O-Ring 36 Tbv 3/4 Dop P
041. 318108-9 Inlaatdeksel
042. 286280-4 Kap Af500Hp
043. 243105-5 Insteeknippel Orion H22Pm
044. 264008-0 Moer M5-8
045. 419737-2 Magazijn
046. 259042-3 Stopring E-3
047. 233504-9 Torsieveer 8
048. 256773-5 Pen 4
049. 158936-8 Deksel Tbv Magazijn Compleet
049. 808231-3 Label, Tbv Magazijn An610H
050. 419747-9 As, Afstel- P
051. 268166-4 Pen 2,5
052. 961105-0 Borgring S-25
053. 268167-2 Pen 2,5
054. 419746-1 Verstelhuls
055. 216040-0 Stalen Kogel 3.5 A
056. 232233-1 Bladveer
057. 419745-3 Wisselplaat
058. 135233-9 Magazijn Compleet P
059. 419739-8 Haak
060. 911258-5 Schroef 5X35 A
062. 922212-4 Inbusbout M5X12
063. 450828-0 Deksel, Contactarm-
064. 262054-7 Urethane Ring 3 6837
065. 310046-1 Aanvoerklauw F
066. 268027-8 Pen 4
067. 231632-4 Torsieveer 6
068. 310186-5 Aanvoerklauw R
069. 421418-6 Rubber Pen 9,5
070. 413127-1 Afdekkap
071. 165542-2 Contactarm
072. 268025-2 Pen 5
073. 310182-3 Deur
074. 262054-7 Urethane Ring 3 6837
075. 268024-4 Pin 4
076. 233204-1 Drukveer 5
077. 266167-6 Zeskantbout M4X10
078. 310050-0 Blokkeerhandel
079. 233201-7 Drukveer 6
080. 323713-9 Blokkeerpen
081. 262054-7 Urethane Ring 3 6837
082. 233101-1 Drukveer 4
083. 345758-7 Borgklauw
084. 233101-1 Drukveer 4
085. 310179-2 Nagelhouder
086. 233101-1 Drukveer 4
087. 310184-9 Arm
088. 213054-0 O-Ring 9
089. 324962-1 Zuiger
090. 213154-6 O-Ring 14 6807
091. 233198-0 Drukveer 9
092. 262075-9 Rubber Ring 16
093. 344452-8 Schotelring M5
094. 962103-7 BORGRING R-24 GN900 P
095. 213233-0 O-Ring 15
096. 213275-4 O-Ring 18 Hm0871C
097. 419732-2 Schakelklepgeleiding
098. 213968-3 O-Ring 7
099. 419733-0 Regelklep P
100. 233485-7 Drukveer 4
101. 213034-6 O-Ring 3
101A. 213044-3 O-Ring 3
102. 324743-3 Schakelklepsteel P
102A. 326189-9 Schakelklepsteel A
103. 213979-8 O-Ring 3 Af500Hp
103A. 213640-7 O-Ring 3
104. 213185-5 O-Ring 12,5 An-Series
105. 213275-4 O-Ring 18 Hm0871C
106. 331741-0 Schakelklephuis
108. 233501-5 Torsieveer 5
109. 310199-6 Afstandhouder
110. 233502-3 TORSIEVEER 6 P
111. 310310-0 Ontgrendelpal
112. 310293-4 Schakelstang
113. 216024-8 Stalen Kogel 4
114. 233490-4 Drukveer 2
115. 419743-7 Afdekplaat Tbv Startveer
116. 268168-0 Pen 3
117. 268168-0 Pen 3
118. 951007-8 Spanstift 2-12
119. 310294-2 Schakelknop
120. 231699-2 Torsieveer 4
121. 310196-2 Hendel
122. 310198-8 Hefboom
123. 233503-1 Torsieveer 4
124. 419844-1 Schakel Montage Plaat
125. 135231-3 Schakelknop Assy P
126. 233489-9 Drukveer 6
127. 951010-9 Spanstift 2-14
128. 310201-5 Stelelement An250
129. 345775-7 Stelplaat
130. 262120-0 Urethaan Ring 3 An-Series
131. 310234-0 Stelblok (Boven)
132. 324745-9 Asafsteller An-Series
133. 233491-2 Drukveer 2
134. 216031-1 Stalen Kogel 2,3Mm An-Series
135. 158747-1 Afsteller Cpl An/Ar-Serie
137. 951010-9 Spanstift 2-14
138. 135232-1 Stelblok Compleet
139. 233081-1 Drukveer 3 6706D
140. 331739-7 Cilinder Houder
141. 194735-4 Revisieset An450/610/620
143. 866116-9 Naamplaat An610H
144. 135598-9 Schakelklep Cmpl. An510H P

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DVC261ZX11
2x18 V Rugstofzuiger voor schoonmaak
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]