Productdocumentatie "AN450H"

Explosietekening van: AN450H
Nr OnderdeelNr Naam
001. 266501-0 Inbusbout, Knops, M5
002. 346013-0 Uitlaatkap Deksel
003. 450834-5 Uitlaatkap
004. 413128-9 Filter
005. 922257-2 Inbusbout M5X35
006. 318109-7 Bovendeksel
007. 346011-4 Beveiliging Achterhuis
008. 233484-9 Drukveer 4
009. 213604-1 O-Ring 50
010. 213423-5 O-Ring 30 An450/610/620H A
011. 419736-4 Hoofdklep
012. 213558-2 O-Ring 42
013. 194735-4 Revisieset An450/610/620
014. 267342-7 Sluitring 26
015. 424225-6 Stootkussen Voor
016. 213282-7 O-Ring 17
017. 158827-3 Slagpen Compleet P
018. 135248-6 Slagpen Set An450H
019. 421981-9 Klepstoel
020. 331739-7 Cilinder Houder
021. 331847-4 Cilinder
022. 213509-5 O-Ring 40
023. 213413-8 O-Ring 28
024. 162246-7 Pakking, Bovendeksel-
025. 213021-5 O-Ring 5
026. 866139-7 Naamplaat An450H
027. 819321-7 Label Makita Logo R
028. 819322-5 Label Makita Logo L
029. 188604-9 Behuizing An450/610H
030. 324968-9 Geleider Tbv Cilinder
031. 424159-3 Stootkussen Voor
032. 213528-1 O-Ring 38
033. 346010-6 Huisbescherming Voor
034. 213970-6 O-Ring 4
035. 158828-1 Slagpengeleider Compleet
036. 266087-4 Zeskantbout M6X25Mm
037. 951078-5 Spanstift
038. 951078-5 Spanstift
039. 258029-2 Spanstift 3-30
040. 951069-6 Borgpen 3X20Mm P
041. 213506-1 O-Ring 36 Tbv 3/4 Dop P
042. 318108-9 Inlaatdeksel
043. 286280-4 Kap Af500Hp
044. 243105-5 Insteeknippel Orion H22Pm
045. 322532-0 Blokkeerpen *
046. 231307-5 Drukveer 6
047. 158924-5 Deksel Tbv Magazijn Compleet
047. 810418-5 Waarschuwingslabel Af500Hp
048. 267010-2 Sluitring 5
049. 414933-7 Blokkeerhandel
050. 266233-9 Zeskantbout M5X12 P
051. 807990-6 Label, Tbv Magazijn An450H
052. 414934-5 Houderdop
053. 266233-9 Zeskantbout M5X12 P
054. 415169-1 Wisselplaat
055. 423232-6 Rubberen Plaat
056. 231793-0 Trekveer 5 2012Nb
057. 414934-5 Houderdop
058. 415779-4 Magazijn
059. 266099-7 Zeskantbout M5X25
061. 344254-2 Beschermplaat Tbv Magazijn
062. 911110-7 Schroef 4X8 Bhr200
063. 921332-1 Bout M6X20
064. 911110-7 Schroef 4X8 Bhr200
065. 341718-7 Klemplaat 4131/An450H
066. 343977-9 Hefboomplaat
067. 257166-9 Ring 9
068. 266099-7 Zeskantbout M5X25
070. 343978-7 Geleidingssleuf
071. 257140-7 Ring 6
072. 165250-5 Stelplaat V Blokkeerplaat
073. 450832-9 Afdekkap An450H
074. 256779-3 Pen 4
075. 262120-0 Urethaan Ring 3 An-Series
076. 262120-0 Urethaan Ring 3 An-Series
077. 311914-1 Deur
078. 256778-5 Pen 4
079. 233095-0 Drukveer 4
080. 311913-3 Borgklauw
081. 951054-9 Spanstift 3-10
082. 310098-2 Aanvoerklauw
083. 256432-1 Pen 4-4,5
084. 231603-1 Torsieveer 6
085. 213054-0 O-Ring 9
086. 262120-0 Urethaan Ring 3 An-Series
087. 324965-5 Zuiger
088. 213154-6 O-Ring 14 6807
089. 233346-1 Drukveer 7
090. 262075-9 Rubber Ring 16
091. 344452-8 Schotelring M5
092. 962103-7 BORGRING R-24 GN900 P
093. 931202-6 Zeskantmoer M5 A
094. 162255-6 Haakaansluiting An250/450
095. 419843-3 Haak An450
096. 265176-2 Schroef
097. 346012-2 Magazijnblokkerring
099. 266369-4 Inbusbout M5X20
100. 213233-0 O-Ring 15
101. 213275-4 O-Ring 18 Hm0871C
102. 419732-2 Schakelklepgeleiding
103. 213968-3 O-Ring 7
104. 419733-0 Regelklep P
105. 213185-5 O-Ring 12,5 An-Series
106. 233485-7 Drukveer 4
107. 213034-6 O-Ring 3
107A. 213044-3 O-Ring 3
108. 324743-3 Schakelklepsteel P
108A. 326189-9 Schakelklepsteel A
109. 213979-8 O-Ring 3 Af500Hp
109A. 213640-7 O-Ring 3
110. 213275-4 O-Ring 18 Hm0871C
111. 331741-0 Schakelklephuis
112. 194735-4 Revisieset An450/610/620
113. 233501-5 Torsieveer 5
114. 310199-6 Afstandhouder
115. 233502-3 TORSIEVEER 6 P
116. 310310-0 Ontgrendelpal
117. 216024-8 Stalen Kogel 4
118. 233490-4 Drukveer 2
119. 419743-7 Afdekplaat Tbv Startveer
120. 419844-1 Schakel Montage Plaat
121. 268168-0 Pen 3
122. 268168-0 Pen 3
123. 951007-8 Spanstift 2-12
124. 310294-2 Schakelknop
125. 231699-2 Torsieveer 4
126. 310196-2 Hendel
127. 310198-8 Hefboom
128. 233503-1 Torsieveer 4
129. 135231-3 Schakelknop Assy P
130. 310293-4 Schakelstang
131. 233489-9 Drukveer 6
132. 951010-9 Spanstift 2-14
133. 310201-5 Stelelement An250
134. 310234-0 Stelblok (Boven)
135. 324745-9 Asafsteller An-Series
136. 233491-2 Drukveer 2
137. 216031-1 Stalen Kogel 2,3Mm An-Series
138. 158747-1 Afsteller Cpl An/Ar-Serie
139. 951010-9 Spanstift 2-14
140. 345775-7 Stelplaat
141. 262120-0 Urethaan Ring 3 An-Series
142. 165546-4 Contactarm
143. 265480-9 Inbusbout M5X8
144. 165545-6 Contactpunt
145. 135232-1 Stelblok Compleet
146. 816919-1 Indicatielabel

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

TM30DZJX4
10,8 V Multitool
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]