Productdocumentatie "AM-3643LGH"

Nr OnderdeelNr Naam
001. 273675-0 Handgreep
002. 266459-3 Tapschroef PF 5X25
003. 453250-0 Deblokkeerknop
004. 453251-8 Deblokkeerknopbasis
005. 233173-6 Drukveer 4
006. 141300-0 Grasvangbakdeksel
006A. 890375-3 Waarschhuwingslabel
007. 961018-5 Stopring E-5
008. 256871-5 Stang 6
009. 233597-6 Torsieveer 6mm
010. 961018-5 Stopring E-5
011. 266326-2 Tapschroef 4x18
012. 266326-2 Tapschroef 4x18
013. 453256-8 Bovenkap
014. 896612-3 Naamplaat
015. 141305-0 Batterijkap
015A. 890380-0 Label "Waarsch"
016. 266326-2 Tapschroef 4x18
017. 187254-7 Terminalhuis
018. 643849-1 Aansluitunit
019. 187254-7 Terminalhuis
020. 890384-2 Label "MAKITA" AM3643
021. 453293-2 Afdekkap
022. 266326-2 Tapschroef 4x18
023. 266774-5 Met.schr. M6x30mm
024. 629933-6 Motor 36,0V
025. 620084-8 Toerenregelcircuit
026. 266326-2 Tapschroef 4x18
027. 687123-7 Trekontlaster
028. 643890-4 Contactsleutel
029. 266326-2 Tapschroef 4x18
030. 638946-6 Draadboom
031. 688165-4 Lijn filter
032. 688165-4 Lijn filter
033. 688165-4 Lijn filter
034. 453234-8 Bovenkap
035. 453239-8 Onderkap
036. 266326-2 Tapschroef 4x18
037. 224444-2 Binnenflens 40
038. 197762-0 Maaimes 43cm
039. 224445-0 Buitenflens 40
040. 266731-3 Inbusbout M10x25mm
041. 921352-5 Inbusbout M6x30mm
042. 257670-8 Bus 7
043. 453255-0 Stelplaat
044. 266326-2 Tapschroef 4x18
045. 931302-2 Zeskant moer M6
046. 266326-2 Tapschroef 4x18
047. 267102-7 Sluitring 4mm
048. 231297-2 Drukveer 9
049. 253808-3 Sluitring 5
050. 453252-6 Verstelhendel
051. 453253-4 Afdekkap
052. 453241-1 Wielkap "achter"
053. 252145-2 Borgmoer M8
054. 214067-4 Glijlager 10
055. 453243-7 Achterwiel
056. 210075-3 Kogellager 6200DDW
057. 165669-8 Achteras
058. 210075-3 Kogellager 6200DDW
059. 453243-7 Achterwiel
060. 214067-4 Glijlager 10
061. 252145-2 Borgmoer M8
062. 453241-1 Wielkap "achter"
063. 266326-2 Tapschroef 4x18
064. 346545-7 Montageplaat
065. 252103-8 Zeskant borgmoer 5X8
066. 941101-4 Sluitring 5
067. 346543-1 Koppelstang
068. 231875-8 Trekveer 16mm
069. 941101-4 Sluitring 5
070. 252103-8 Zeskant borgmoer 5X8
071. 453240-3 Wielkap "voor"
072. 252145-2 Borgmoer M8
073. 214067-4 Glijlager 10
074. 453242-9 Voorwiel
075. 210075-3 Kogellager 6200DDW
076. 165668-0 Vooras
077. 266326-2 Tapschroef 4x18
078. 341462-6 Asborgplaat
079. 210075-3 Kogellager 6200DDW
080. 453242-9 Voorwiel
081. 214067-4 Glijlager 10
082. 252145-2 Borgmoer M8
083. 453240-3 Wielkap "voor"
084. 331975-5 Schakelhandel
085. 453246-1 Schakelhendelhuis
086. 453247-9 Schakelhendelhuiskap
087. 266326-2 Tapschroef 4x18
088. 266326-2 Tapschroef 4x18
089. 141298-1 Schakelhuis
089A. 890374-5 Waarschhuwingslabel
090. 911138-5 Schroef 4X20
091. 453248-7 Hefboom
092. 231876-6 Trekveer 9MM
093. 453249-5 Schakelaarknop
094. 233068-3 Drukveer 6mm
095. 632J09-0 Schakelaar
096. 453244-5 Schakelhuis
097. 687123-7 Trekontlaster
098. 266326-2 Tapschroef 4x18
099. 141299-9 Duwboom (boven)
100. 664780-8 Bekabbeling
101. 266730-5 Moerbout M6x50mm
102. 264070-5 Sterknop M6
103. 264070-5 Sterknop M6
104. 266730-5 Moerbout M6x50mm
105. 331973-9 Duwboom (onder)
106. 453385-7 Kabelhouder
107. 266729-0 Sterknop M8x35mm
108. 266729-0 Sterknop M8x35mm
110. 141547-6 Graszak
111. 266326-2 Tapschroef 4x18
112. 326118-2 Grasvangzakbeugel
113. 267438-4 Sluitring 5
114. 266326-2 Tapschroef 4x18

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DHR243ZJV
18 V Combihamer
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]