Productdocumentatie "6831DWH"

Explosietekening van: 6831D
Nr OnderdeelNr Naam
002. 182658-8 Motorhuis 6831Dwh *
003. 415478-8 Drukknop 6835D
004. 233105-3 Drukveer 4
005. 650744-8 Schakelaar D3V-16-3C26 A
006. 344121-1 Batterijplaat 6831Dwh
007. 643918-8 Accu-Klem Uh3000Dw
008. 150565-3 Schroefhuis 6830 Nieuw A
009. 310008-9 Instelpen 6832 A
010. 421467-3 Stofring 6830
011. 233112-6 DRUKVEER 21 6830 #
013. 152503-1 *Aanvoerbox 6830 6Mm
014. 256222-2 Pen 3 6830 #
015. 311923-0 Aanslag 6830
016. 232132-7 Bladveer 6830
017. 152502-3 Aanvoerdeksel 6832 A
018. 344054-0 Aanslagbeugel 25Mm 6830/32
019. 922132-2 Inbusbout M4X18
020. 922107-1 Inbusbout m4x8mm ck P
021. 911133-5 Schroef 4X18
022. 265036-8 Kruiskop Schroef M3X5 A
023. 257664-3 Bus 4 A
024. 232133-5 Bladveer 6830
025. 311976-9 Palschijf 6831Dwh A
026. 311921-4 Palrad 6830
027. 344308-5 Plaat 6830 Nieuw A
028. 214162-0 Glijlager 14
029. 216040-0 Stalen Kogel 3.5 A
030. 223103-5 As 6831Dwh *
031. 231434-8 Drukveer 22 *
032. 226431-7 Tandwiel 55 6831Dwh *
033. 256467-2 Kraagpin 4 6807 A
034. 212042-4 Druknaaldlager 821 6830
035. 214028-4 Glijlager 8
036. 922146-1 Inbusbout M4X25 A
037. 415829-5 Verstelknop 40 6832 A
038. 233089-5 Drukveer 12 Dsp600
039. 267117-4 Sluitring 6
040. 912117-6 Verzonken Schroef M4X12
041. 165115-1 Bus 10 6835D
042. 214017-9 Glijlager 5
043. 226813-3 Tandwiel 16-49 6835D *
044. 253811-4 Sluitring 5
045. 214017-9 Glijlager 5
046. 165115-1 Bus 10 6835D
047. 629677-8 Motor 12 Volt 6831Dwh
049. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
052. 163319-9 Draagriem Bdf440

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DDF481ZJ
18 V Boor-/schroefmachine
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]