Productdocumentatie "5705RK"

Explosietekening van: 5705R
Nr OnderdeelNr Naam
001. 224339-9 Binnenflens 40
002. 961156-3 Borgring S-40
003. 317439-3 Verende beschermkap
004. 231827-9 Trekveer 4
005. 922312-0 Inbusbout M6X12
006. 253783-3 Sluitring 6
007. 165094-3 Spouwmes
008. 345733-3 Spouwmeshouder
009. 317469-4 Lagerhuis
010. 211236-8 Kogellager 6002DDW
011. 322922-7 Zaagas nieuw
013. 226473-1 Tandwiel 41
015. 211034-0 Kogellager
016. 265034-2 Verzonkenschroef 5x13
017. 266019-1 Bout 8X98
018. 415438-0 Geleidewiel verende kap
019. 415437-2 Geleidewielpen 6
020. 224338-1 Buitenflens 40 nieuw
021. 266139-1 Inbusbout
022. 819064-1 Label "Makita"
023. 266042-6 Tapschroef 4X20
024. 183312-7 Afdekplaat beschermkap
025. 152545-5 Vaste beschermkap
025A. 263005-3 Rubber pen 6
026. 233092-6 Drukveer 5
027. 211129-9 Kogellager 6201DW1
028. 344114-8 Spindelblokkering
029. 241876-8 Waaier 76
030. 516418-0 Anker
031. 415460-7 Tussenplaat
032. 681625-5 Isolatiering
033. 210005-4 Kogellager 608DDW
034. 634373-5 Veld
035. 632503-2 Veldaansluit unit
035A. 654020-2 Statorveertje CB5
035B. 654501-6 Klembus tbv statorv. 1,25mm
036. 266029-8 Tapschroef PT 5X65
037. 272230-5 Vergrendelhefboom
038. 231955-0 Borgveer 12
039. 252141-0 Zeskant moer M8
040. 266041-8 Tapschroef 5x25
041. 182675-8 Handgreep set
042. 852885-8 Naamplaat
043. 415439-8 Schakelaar drukknop
044. 651922-3 Schakelaar SW-131
045. 231230-4 Drukveer 4
046. 415440-3 Ontgrendelknop
047. 265995-6 Tapschroef 4X18
048. 687053-2 Klemstrip
049. 645190-8 Condensator 0,22uF
050. 682503-2 Kabeltule 8-90
051. 665383-1 Netsnoer 2x1.00 2.2mtr
053. 262511-5 Rubber bus 6
054. 182675-8 Handgreep set
055. 331432-3 Afstandbus
056. 941201-0 Sluitring 8
057. 252624-0 Vleugelmoer M6
058. 941151-9 Sluitring 6x12mm
059. 951204-6 Spanstift 6-16
060. 921332-1 Bout M6X20
061. 316578-6 Dieptegeleider
062. 159714-9 Motorhuis
062A. 644501-4 Koolborstelhouder
063. 911278-9 Schroef 5x55
064. 191963-2 Koolborstel set CB-303
065. 644500-6 Koolborstelhouderdop
066. 921332-1 Bout M6X20
067. 415443-7 Verstekplaat
068. 924306-1 Vleugelbout 6x10
069. 941151-9 Sluitring 6x12mm
070. 252624-0 Vleugelmoer M6
071. 265995-6 Tapschroef 4X18
072. 256690-9 Pin 10
073. 168267-7 Voetplaat
074. 285831-0 Lagerplaat
075. 267126-3 Sluitring 22
076. 266026-4 Tapschroef M4x12mm CK
077. 213560-5 O-Ring 44
078. 813647-9 Indicatielabel

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

HP332DZJ
10,8 V Klopboor-/schroefmachine
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]