Productdocumentatie "5704RK"

Explosietekening van: 5704R
Nr OnderdeelNr Naam
001. 266024-8 Inbusbout M6x20
002. 224275-9 Buitenflens 40
003. 224370-5 Binnenflens 40
004. 961156-3 Borgring S-40
005. 317461-0 Verende beschermkap
006. 231818-0 Trekveer 4
007. 415437-2 Geleidewielpen 6
008. 415438-0 Geleidewiel verende kap
009. 922312-0 Inbusbout M6X12
010. 253783-3 Sluitring 6
011. 165094-3 Spouwmes
012. 345734-1 Spouwmeshouder
013. 324110-2 Zaagas
014. 162220-5 Lagerhuis
015. 257513-4 Ring 12
016. 911526-6 Schroef 4X16
017. 226540-2 Tandwiel 49
018. 210029-0 Kogellager 608ZZ
019. 213620-3 O-Ring 46
020. 819064-1 Label "Makita"
021. 266034-5 Tapschroef CT4X16
022. 266034-5 Tapschroef CT4X16
023. 183357-5 Afdekkap voor vaste kap
024. 152810-2 Vaste beschermkap
024A. 263002-9 Rubber pen 4
025. 262511-5 Rubber bus 6
026. 233092-6 Drukveer 5
027. 344990-0 As blokkeerring
028. 211061-7 Kogellager 6000LLB
029. 241858-0 Waaier 70
030. 516489-7 Anker
031. 681654-8 Isolatiering
032. 210029-0 Kogellager 608ZZ
033. 421720-7 Rubber ring
034. 417580-3 Tussenplaat
035. 266041-8 Tapschroef 5x25
036. 634449-8 Veld
037. 638070-5 Veldverbinder
037A. 654020-2 Statorveertje CB5
037B. 654501-6 Klembus tbv statorv. 1,25mm
038. 417579-8 Handgreepdeksel
039. 645190-8 Condensator 0,22uF
040. 654575-7 Kroonsteen
041. 265995-6 Tapschroef 4X18
042. 687053-2 Klemstrip
043. 665383-1 Netsnoer 2x1.00 2.2mtr
044. 682503-2 Kabeltule 8-90
045. 651291-2 Schakelaar
045A. 652257-5 Draadklem nieuw
045B. 652008-6 Schroef 3.5X7
046. 152811-0 Motorhuis
046A. 644501-4 Koolborstelhouder
047. 265995-6 Tapschroef 4X18
048. 853170-2 Naamplaat
049. 191963-2 Koolborstel set CB-303
050. 644500-6 Koolborstelhouderdop
051. 911268-2 Schroef 5x45
052. 168353-4 Voetplaat
053. 252103-8 Zeskant borgmoer 5X8
054. 265075-8 Kruiskopschroef M5
055. 265965-5 Bout 8X24
056. 941151-9 Sluitring 6x12mm
057. 942151-2 Veerring M6
058. 251858-2 Vleugelbout 6x15
059. 231316-4 Drukveer 7
060. 251858-2 Vleugelbout 6x15
061. 941151-9 Sluitring 6x12mm
062. 942151-2 Veerring M6
063. 251858-2 Vleugelbout 6x15
064. 941201-0 Sluitring 8
065. 941201-0 Sluitring 8
066. 421746-9 Rubber cap
067. 344989-5 Hefboom
068. 341415-5 Klemplaat
069. 911109-2 Schroef 4x8
070. 931402-8 Moer M8
071. 257243-7 Ring 12
072. 261115-0 Rubber ring 13

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DDF481ZJ
18 V Boor-/schroefmachine
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]