Productdocumentatie "5604R"

Explosietekening van: 5604R
Nr OnderdeelNr Naam
000. 652008-6 Schroef 3.5X7
001. 266024-8 Inbusbout M6X20
002. 224329-2 Buitenflens 45 5604R
003. 224180-0 Binnenflens 45 5604R
004. 961155-5 Borgring S-38
005. 165256-3 Verende Beschermkap 5604R
006. 231821-1 Trekveer 3 5604R
007. 415437-2 Geleidewielpen 6 5903R
008. 415438-0 Geleidewiel Verende Kap 5903R
009. 322838-6 Zaagas 5604R
010. 285802-7 Lagerborging 19-33
011. 211129-9 Kogellager 6201Ddw A
012. 316766-5 Lagerhuis 5604R P
013. 257173-2 Ring 12 5604R
014. 226467-6 Tandwiel 47 5604R
015. 210137-7 Kogellager 606Zz A
016. 265034-2 Verzonkenschroef M5
017. 416992-7 Deksel Vaste Beschermkap 5604R
018. 344800-1 Spouwmes 5604R
019. 253783-3 Sluitring 6
020. 922312-0 Inbusbout M6X12
021. 819063-3 LABEL "MAKITA" #
022. 266034-5 Tapschroef Ct4X16 A
023. 262511-5 Rubber Bus 6 A
024. 252639-7 Vleugelmoer M6 5604R *
025. 942151-2 Veerring M6
026. 151635-1 Vaste Beschermkap 5604R
026A. 263002-9 Rubber Pen 4 6413 A
027. 233092-6 Drukveer 5
028. 344317-4 Blokkeerplaat 5604R
029. 211061-7 Kogellager 6000Llb A
030. 510044-7 Anker 5604R A
031. 415873-2 Tussenplaat 5604R
032. 681654-8 Isolatiering
033. 210043-6 Kogellager 608Llb A
034. 421720-7 Rubber Ring 5604R
035. 261115-0 Rubber Ring 13 5604R
036. 634154-7 Veld 5604R
037. 632673-7 Veldsteun 5604R
037A. 654020-2 Statorveertje Cb5
037B. 654501-6 Klembus 1,25Mm Tbv Stat.Veer
037D. 654562-6 Lasdop Hp2051 A
038. 266095-5 Tapschroef Pt 5X55 Hr5001C A
039. 416991-9 Handgreepdeksel 5604R
040. 646077-7 Weerstand 5604R
041. 645190-8 Condensator 5704R 0,22Uf A
042. 654475-1 Kroonsteen Bo4553-Bo4554 A
043. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
044. 687053-2 Klemstrip A
045. 665383-1 Netsnoer 2X1.00 2.2Mtr A
046. 682503-2 Kabeltule 8-90
047. 651291-2 Schakelaar 5604R
047A. 652257-5 Draadklem 56/5704R *
048. 151636-9 Motorhuis 5604R
048A. 644501-4 Koolborstelhouder 5X11 A
048B. 652008-6 Schroef 3.5X7
049. 266045-0 Tapschroef Pt4X20 A
050. 851929-1 Naampaat 5604R
051. 191963-2 Koolborstel Set Cb-303
052. 644500-6 Koolborstelhouderdop A
053. 911268-2 Schroef 5X45
054. 168329-1 Voetplaat 5604R
055. 265950-8 Bout M6X26 5604R *
056. 265056-2 Schroef M5 Ls1013
057. 941151-9 Sluitring 6X12Mm A
058. 942151-2 Veerring M6
059. 251858-2 Vleugelbout M6X15Mm P
060. 941151-9 Sluitring 6X12Mm A
061. 942151-2 Veerring M6
062. 265726-3 Vleugelbout 6X15 A
063. 231316-4 Drukveer 7
064. 265726-3 Vleugelbout 6X15 A
065. 252103-8 Zeskant Borgmoer M5X8 A

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

JR103DZJ
10,8 V Reciprozaag
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]