Productdocumentatie "4331DWFE"

Explosietekening van: 4331D
Nr OnderdeelNr Naam
001. 416644-0 Schakelaarknop 5621Rd
002. 233194-8 Drukveer 4 Uc120Dw
003. 183267-6 Motorhuis Set 4331Dw *
004. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
005. 266050-7 Tapschroef Pt4X30 A
006. 265999-8 Tapschroef 4X25
007. 651976-0 Schakelaar Tg73Bd 4331Dw *
008. 416642-4 Schakelaarhandel 5621Rd
009. 643918-8 Accu-Klem Uh3000Dw
010. 164749-7 Zoolplaathouder 4301Sv
011. 153391-9 Tandwielhuisdeksel 4331/33Dw A
011A. 214005-6 Glijlager 8
011B. 214061-6 Glijlager 10 4304
011C. 951057-3 Spanstift 3-12
011D. 421821-1 Afdichting 8 4304/05
012. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
013. 256693-3 Pin 4 4304
014. 231314-8 Drukveer 4 A
015. 316608-3 Brughouder 4304
016. 961017-7 Stopring E-3 A
017. 310028-3 Brug 4304 Nieuw A
018. 265035-0 Kruiskop Schroef M4X10
019. 344232-2 Tussenplaat 4304
020. 152947-5 Steunwiel Compleet 4304 A
020A. 268074-9 Pin 4 4304 A
020B. 152950-6 Roller 4304 A
020C. 961017-7 Stopring E-3 A
021. 852646-6 Naamplaat 4331Dw *
022. 165089-6 Zaagas 4304
023. 265894-2 Inwendig Zeskant Bout M6X8
024. 344137-6 Geleideplaat 4304
025. 421692-6 Pakking 4331Dw *
026. 961004-6 Borgring S-8
027. 212010-7 Naaldlager 607
028. 922126-7 Inbusbout M4X16
029. 152454-8 Excentriek 4304
030. 253792-2 Sluitring 26 4305/34D
031. 253715-0 Sluitring 6
032. 344792-4 Balansplaat 4331Dw *
033. 256289-0 Pen 6 4331Dw *
034. 344792-4 Balansplaat 4331Dw *
035. 253715-0 Sluitring 6
036. 253715-0 Sluitring 6
037. 256143-8 Pen 6 4331Dw *
038. 344134-2 Drukplaat 4304
039. 253792-2 Sluitring 26 4305/34D
040. 212043-2 Naaldlager 810 Hr2010 A
041. 253811-4 Sluitring 5
042. 256235-3 Pen 5 *
043. 226428-6 Tandwiel 51 4304
044. 212043-2 Naaldlager 810 Hr2010 A
045. 253139-0 Sluitring 8X0,5Mm Lc1230
046. 256288-2 Pen 8 4331Dw *
047. 266134-1 Tapschroef 4X8 *
048. 344791-6 Motorsteun 4331/33D *
049. 265035-0 Kruiskop Schroef M4X10
050. 629735-0 Motor 12V 4331Dw
051. 183267-6 Motorhuis Set 4331Dw *
052. 272231-3 Verstelknop 4304
053. 231314-8 Drukveer 4 A
054. 216008-6 Stalen Kogel 4 A
055. 961018-5 Stopring E-5
056. 316883-1 Voetzool 4304 En 4305 Nieuw A
057. 331435-7 Bevestigingsplaat 4304
058. 344443-9 Afdekplaat Voor Voetzool 4304A
059. 922126-7 Inbusbout M4X16
060. 266055-7 Zeskant Bout M5X8
061. 322893-8 Beschermveer Voor 4304 Serie
062. 253715-0 Sluitring 6
063. 344784-3 Borgplaat 4304
064. 443106-5 Afdichting Vilt 4304
065. 911006-2 Schroef 3X8 P
066. 631372-8 Electr. Regelaar 4331Dw *
067. 191971-3 Koolborstel Set Cb-430 A
068. 643929-3 Koolborsteldop Bga452
069. 931102-0 Zeskantmoer M4 A
070. 819080-3 Label Makita

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DJR360ZK
2x18 V Reciprozaag
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]