Productdocumentatie "4191DWF"

Explosietekening van: 4191D
Nr OnderdeelNr Naam
001. 343530-1 Band B Voor Watertank 4191Dwa
002. 911148-2 Schroef 4X25 A
004. 629688-3 Dc Motor 12 Volt 4191Dwa
004A. 221882-9 *Tandwiel
005. 416142-4 Motorhuis 4191Dwa
006. 421198-4 Dop 9032/4191D
007. 242030-7 Watertank 4191Dwa
008. 911148-2 Schroef 4X25 A
009. 163159-5 Watertankbevestiging 4103Dw-90
010. 261056-0 Kunststof Ring 12
011. 416146-6 Tankdop 4191Dwa
012. 416186-4 Vinyl Slang 4191Dwa
013. 416145-8 Aansluitmoer 4191Dwa
014. 233024-3 Drukveer 4 Jr3020
015. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
016. 415680-3 Deblokkeerknop 4191Dwa
017. 182850-6 Huis Set 4191Dwa
018. 423294-4 Rubber Plaatje 4191Dwa
019. 643909-9 Batterij Aansluitstuk
020. 192597-4 Accu 1222 12V 1,9Ah
021. 423294-4 Rubber Plaatje 4191Dwa
022. 182850-6 Huis Set 4191Dwa
023. 911148-2 Schroef 4X25 A
025. 266050-7 Tapschroef Pt4X30 A
026. 266050-7 Tapschroef Pt4X30 A
027. 931202-6 Zeskantmoer M5 A
028. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
029. 650744-8 Schakelaar D3V-16-3C26 A
030. 931102-0 Zeskantmoer M4 A
031. 415679-8 Schakelaarhandel 4191Dwa
032. 214027-6 Glijlager 4
033. 226819-1 Tandwiel 8-68 4191Dwa
034. 253307-5 Dunne Sluitring 4
035. 214019-5 Glijlager 4
036. 961004-6 Borgring S-8
037. 226448-0 Tandwiel 33 4191Dwa
038. 253215-0 Sluitring 8X14X0,5 Mm
039. 210043-6 Kogellager 608Llb A
040. 231240-1 Drukveer 7
041. 268002-4 Pen 5 4191Dwa
042. 152536-6 WATERTOEVOERKRAAN 4191DWA P
042A. 213014-2 O-Ring 3 P
043. 265756-4 Vleugelbout M5X10 4340/41 P
044. 265756-4 Vleugelbout M5X10 4340/41 P
045. 942101-7 Veerring M5
046. 941101-4 Sluitring M5 P
047. 168301-3 Zoolplaat 4191Dwa P
047A. 168318-6 Zoolplaat 4191Dwa A
047B. 344595-6 Hoeksteun 4191Wa
047C. 268028-6 Pen 5 4191Dwa
047D. 344593-0 Dieptegeleider 4191Dwa
047E. 268004-0 Pen 4 4191Dwa
047F. 961017-7 Stopring E-3 A
048. 951131-7 Spanstift 4-40
049. 941101-4 Sluitring M5 P
050. 942101-7 Veerring M5
051. 265756-4 Vleugelbout M5X10 4340/41 P
052. 961011-9 Stopring E-4
053. 331483-6 Sproeikop 4191Dwa
054. 254031-3 Inlegspie 3
055. 322810-8 Zaagas 4191Dwa *
056. 211061-7 Kogellager 6000Llb A
057. 416147-4 Zaagkap 4191Dwa
058. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
059. 415677-2 Lagerhuis 4191Dwa
060. 421561-1 Lagerhuispakking 4191Dwa
061. 163372-5 Lagerplaat 4191Dwa
062. 224324-2 Binnenflens 28 4191Dwa
063. 224177-9 Buitenflens 28 4190Dw-4191Dwa
064. 922212-4 Inbusbout M5X12

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DSC250ZK
18 V Betonstaalzaag
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]