Productdocumentatie "4190DWD"

Explosietekening van: 4190D
Nr OnderdeelNr Naam
001. 182025-7 Motorhuis 4190Dw
002. 256085-6 Pen 4 4190D
003. 342833-0 Batterijklemplaat A
005. 182025-7 Motorhuis 4190Dw
008. 922212-4 Inbusbout M5X12
009. 224177-9 Buitenflens 28 4190Dw-4191Dwa
010. 911123-8 Schroef 4X14 A
011. 164872-8 Beschermkap 4190Dw P
012. 153132-3 Tandwiel 5080Dw-4190Dw
013. 214017-9 Glijlager 5
014. 651866-7 Schakelaar Sw-98 V-5130E-092 P
015. 232061-4 Bladveer *
016. 911148-2 Schroef 4X25 A
018. 421198-4 Dop 9032/4191D
019. 134152-6 Watertank 4103Dw-4190Dw
020. 163159-5 Watertankbevestiging 4103Dw-90
021. 911146-6 Schroef 4X25
022. 321512-3 Verloopbus 4103Dw-4190Dw
023. 261056-0 Kunststof Ring 12
024. 411988-3 Tankdop Voor Toevoer 4103Dw-90
025. 252064-2 Zeskantmoer M12X3
026. 911146-6 Schroef 4X25
027. 629574-8 Motor 9.6 V P
028. 214019-5 Glijlager 4
029. 226053-3 Tandwiel 11-67 5080Dw-4190Dw
030. 214019-5 Glijlager 4
031. 423070-6 Tussenpakking 4103Dw-4190Dw
032. 256625-0 Borgpen 5
033. 231098-8 Drukveer 6
034. 961016-9 Stopring E-10 P
035. 911104-2 Met.Schr. Ck M4X6Mm
036. 168189-1 Watertoevoer 4190Dw
037. 343517-3 Kraanhouder 4190Dw
038. 323601-0 Slangewartel 4103Dw-4190Dw
039. 412079-3 Vinyl Slang 4190Dw
040. 912221-1 Verzonken Schroef M5X16 A
041. 163345-8 Zoolplaat 4190Dw
042. 253184-5 Sluitring 5Mm Ub362D
043. 922206-9 Inbusbout M5X10 Lh1040F
044. 253184-5 Sluitring 5Mm Ub362D
045. 922206-9 Inbusbout M5X10 Lh1040F
054. 414169-8 Ontgrendelings Knop 4190Dw A
055. 414168-0 Inschakelknop 4190Dw A
056. 231390-2 Drukveer 3 *
057. 643909-9 Batterij Aansluitstuk

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

HP331DZJ
10,8 V Klopboor-/schroefmachine
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]