Productdocumentatie "3704"

Explosietekening van: 3704
Nr OnderdeelNr Naam
002. 911168-6 Schroef M4X40
003. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
004. 687124-5 Klemstrip 9555Nb/Bo3711 A
005. 410062-4 Achterdeksel 3705
006. 665383-1 Netsnoer 2X1.00 2.2Mtr A
007. 682502-4 Kabeltule 8-85 A
008. 153707-8 Motorachterhuis 3704 A
008A. 643932-4 Koolborstelhouder 6X9Mm *
009. 643550-8 Koolborstelhouderdop
010. 191940-4 Koolborstel Set Cb-411
011. 593148-0 Veld 3704
012. 210025-8 Kogellager 627Llb A
013. 681614-0 Isolatiering
014. 911596-5 Schroef M4X70 *
015. 511918-5 Anker 3704
016. 241615-6 Waaier 52
017. 211223-7 Kogellager 6002Llu 3703/3704
018. 253905-5 Veerring 23
019. 414567-6 Motorhuis 3704
020. 263014-2 Rubber Pen 4
021. 410069-0 Schakelaarhouder 3705 *
022. 651467-1 Schakelaar Sw-90 6514671
023. 645105-5 Condensator 0.1Uf A
024. 251890-6 Schroef 5X33
025. 763607-0 Spantang 6mm
026. 763606-2 Spanmoer
027. 226217-9 Tandwiel Hulpgeleider 3901
028. 911114-9 Schroef 4X10
029. 152334-8 Zool 3704
030. 934201-7 Vleugelmoer M5 *
031. 942101-7 Veerring M5
032. 941101-4 Sluitring M5 P
033. 251814-2 Knopschroef 6X18 3704
034. 942151-2 Veerring M6
035. 941151-9 Sluitring 6X12Mm A
036. 941101-4 Sluitring M5 P
037. 252632-1 Vleugelmoer M5
038. 924216-2 Vleugelbout M5X15
039. 942101-7 Veerring M5
040. 253807-5 Sluitring 5x3,5mm
041. 414304-8 Trimschoen 3704 *
042. 253022-1 Sluitring 8 A
043. 923241-0 Bout 5X25

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DSP600ZJ
2x18 V Invalcirkelzaag 165 mm
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]