Productdocumentatie "3703"

Explosietekening van: 3703
Nr OnderdeelNr Naam
002. 911168-6 Schroef M4X40
003. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
004. 687124-5 Klemstrip 9555Nb/Bo3711 A
005. 410062-4 Achterdeksel 3705
006. 665383-1 Netsnoer 2X1.00 2.2Mtr A
007. 682502-4 Kabeltule 8-85 A
008. 153707-8 Motorachterhuis 3704 A
008A. 643917-0 Koolborstelhouder *
009. 643550-8 Koolborstelhouderdop
010. 191940-4 Koolborstel Set Cb-411
011. 593148-0 Veld 3704
011A. 654100-4 Statorveer
011B. 654501-6 Klembus 1,25Mm Tbv Stat.Veer
012. 211028-5 KOGELLAGER 627LB P
013. 681614-0 Isolatiering
014. 911596-5 Schroef M4X70 *
015. 511918-5 Anker 3704
016. 241615-6 Waaier 52
017. 211236-8 Kogellager 6002Ddw A
018. 253905-5 Veerring 23
019. 414567-6 Motorhuis 3704
020. 263014-2 Rubber Pen 4
021. 410069-0 Schakelaarhouder 3705 *
022. 651467-1 Schakelaar Sw-90 6514671
023. 645105-5 Condensator 0.1Uf A
024. 251890-6 Schroef 5X33
025. 763607-0 Spantang 6mm
026. 763606-2 Spanmoer
027. 226217-9 Tandwiel Hulpgeleider 3901
028. 411930-4 Huis 3700B
029. 411115-2 Beschermglas 3700B P
030. 410585-2 Zoolbeschermplaat 3703 Transp
031. 251308-7 Kruiskopschroef M4X10
032. 265763-7 Vastzetschroef M6X25 Rt0700 A
033. 253903-9 Veerring 6
034. 941151-9 Sluitring 6X12Mm A
035. 317789-6 Trimgeleider 3700B P
036. 265764-5 Vastzetschroef M6 A
037. 324378-0 Rol 11 3700B A
038. 251471-6 Schroef M5 3707F A
039. 252632-1 Vleugelmoer M5
040. 941101-4 Sluitring M5 P
041. 341136-9 Haak 3700B
042. 912116-8 Verzonken Schroef M4X12
043. 265763-7 Vastzetschroef M6X25 Rt0700 A
044. 253903-9 Veerring 6
045. 941151-9 Sluitring 6X12Mm A
046. 317788-8 Geleiderhouder 3700B P

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DTP141RTJ
18 V Hybride boor-/schroefmachine
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]