Productdocumentatie "3620"

Explosietekening van: 3620
Nr OnderdeelNr Naam
001. 251878-6 Vastzetschroef M5X20
002. 941101-4 Sluitring 5
003. 343352-9 Drukplaat
004. 252094-3 Moer M/Bus M8
005. 321948-6 Diepteinstelpen
006. 410960-2 Diepte-aanslag
007. 182305-1 Motorhuis
008. 665383-1 Netsnoer 2x1.00 2.2mtr
009. 682504-0 Kabeltule 10-85
010. 687031-2 Klemstrip
011. 911131-9 Schroef 4X18
012. 651280-7 Schakelaar
012A. 652008-6 Schroef 3.5X7
012B. 654475-1 Kroonsteen
013. 181410-1 Koolborstel set CB-106
014. 643605-9 Koolborstelhouder
016. 941202-8 Sluitring 8
017. 272221-6 Blokkeerhandel
018. 962065-9 Borgring R-15
019. 253173-0 Sluitring 10
020. 256652-7 Pen 10
021. 231416-0 Drukveer 10
022. 265335-8 Zeskant bout 5X28
023. 931202-6 Zeskant moer M5
024. 265333-2 Zeskant bout 5X16
025. 931202-6 Zeskant moer M5
026. 134437-0 Diepte-aanslag
027. 216009-4 Stalen kogel 7.1
028. 231419-4 Drukveer 5
029. 251447-3 Schroef M6
030. 922136-4 Inbusbout 4x20
031. 931202-6 Zeskant moer M5
032. 259019-8 Borgring 15
033. 410834-7 Voetplaatje
034. 912112-6 Verzonken schroef 4X10
035. 911206-4 Schroef M5X10
036. 154346-7 Voetzool
037. 924216-2 Vleugelbout 5x15
037A. 231240-1 Drukveer 7
038. 231417-8 Drukveer 10
039. 256651-9 Pen 10
040. 911241-2 Schroef 5x25
041. 763615-1 Spanmoer
042. 763618-5 Spantang 8mm
043. 211275-8 Kogellager 6003DDW
044. 241835-2 Waaier 72
045. 512953-6 Anker
046. 522638-6 Veld
047. 210005-4 Kogellager 608DDW
048. 685700-9 Sponsrubber
049. 645190-8 Condensator 0,22uF
050. 410896-5 Transp. beschermkap
052. 443073-4 Vilt
053. 443074-2 Vilt
054. 231240-1 Drukveer 7

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DJR360PT2
2x18 V Reciprozaag
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]