Productdocumentatie "3612C"

Explosietekening van: 3612C
Nr OnderdeelNr Naam
001. 266021-4 Tapschroef 5x20
002. 415067-9 Afdekkap
003. 631151-4 Regelunit elektr
004. 265995-6 Tapschroef 4X18
005. 159650-9 Motorhuis
005A. 643707-1 Koolborstelhouder
005B. 643707-1 Koolborstelhouder
006. 851513-2 Naamplaat
007. 636013-1 Veld
008. 415069-5 Tussenplaat
009. 211092-6 Kogellager 629DDW
010. 681631-0 Isolatiering
011. 516508-9 Anker
012. 241861-1 Waaier 74
013. 285657-0 Lagerborging 50
014. 211326-7 Kogellager 2012DDW
015. 415070-0 Handgreep knop L
016. 152567-5 Motorsteun
017. 231142-1 Drukveer 10
018. 323559-3 Halve moer
019. 911263-2 Schroef 5x40
020. 763629-0 Spanmoer
021. 763628-2 Spantang 12mm
022. 911368-8 Kruiskopschroef 6x45
023. 415407-1 Handgreep knop R
024. 231618-8 Torsieveer 15
025. 266015-9 Blokkeerbout M10
026. 344097-2 Blokkeerhandel
027. 265269-5 Zeskant bout 5X12
028. 286235-9 Afdekkapje 11
029. 962062-5 Borgring R-12
030. 256606-4 Pen 6
031. 231037-8 Drukveer 7
032. 251861-3 Diepte inst.pen
033. 251295-0 Verzonken schroef M4X14
034. 911944-8 Schroef 5x80
035. 643700-5 Koolborstelhouderdop
036. 191953-5 Koolborstel set CB-203
037. 682502-4 Kabeltule 8-85
038. 687124-5 Klemstrip
039. 265995-6 Tapschroef 4X18
040. 695123-3 Netsnoer 2X1.50 4.0mtr
041. 316499-2 Lagerdoos
042. 265995-6 Tapschroef 4X18
043. 252625-8 Moer M10
044. 410129-8 Nylon moer M10
045. 645173-8 Condensator
046. 651430-4 Schakelaar SW-118
047. 415409-7 Deksel
048. 265995-6 Tapschroef 4X18
049. 314062-5 Veerstang
050. 231329-5 Drukveer 11
051. 151407-4 Voetzool
052. 265760-3 Vleugelmoer M5x10mm - 164095-8
053. 410128-0 Transp. beschermkap
054. 912112-6 Verzonken schroef 4X10
055. 266016-7 Bout 5X10
056. 413063-1 Voetplaatje
057. 134205-1 Diepteaanslag
058. 931202-6 Zeskant moer M5
059. 265335-8 Zeskant bout 5X28
060. 231231-2 Drukveer 12
061. 251423-7 Schroef M6
062. 931202-6 Zeskant moer M5
063. 265336-6 Veldbout M5X40
064. 931202-6 Zeskant moer M5
065. 265333-2 Zeskant bout 5X16
066. 231240-1 Drukveer 7
067. 924216-2 Vleugelbout 5x15
069. 415411-0 Ontgrendelknop
070. 233024-3 Drukveer 4
071. 415158-6 Schakelaarknop
072. 256221-4 Pen 3
073. 231372-4 Drukveer 5
074. 265995-6 Tapschroef 4X18
075. 415408-9 Knopdeksel
076. 286239-1 Kap 14
077. 344098-0 Blokkeerplaat
078. 231794-8 Trekveer 5
079. 253811-4 Sluitring 5
080. 266016-7 Bout 5X10
081. 415412-8 Stofafzuigadapter bovenfrees

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DVC860LZ
Hybride stofzuiger
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]