Productdocumentatie "3612"

Explosietekening van: 3612
Nr OnderdeelNr Naam
001. 266021-4 Tapschroef 5X20 A
002. 415450-0 Afdekkap 3612
005. 159730-1 Motorhuis 3612
005B. 643707-1 Koolborstelhouder 90-Series A
005C. 643707-1 Koolborstelhouder 90-Series A
006. 851516-6 Naamplaat 3612
007. 636058-9 Veld 3612
008. 415069-5 Tussenplaat 3612C
009. 210042-8 Kogellager 629Llb A
010. 681633-6 Isolatiering 5903R
011. 516588-5 Anker 3612
012. 241878-4 Waaier 3612
013. 285657-0 Lagerborging 50
014. 211326-7 Kogellager 2012
015. 415070-0 Handgreep Knop L 3612C
016. 152567-5 Motorsteun 3612C Nieuw A
017. 231142-1 Drukveer 10 3612
018. 323559-3 Halve Moer 3600B
019. 911263-2 Schroef 5X40 A
020. 763629-0 Spanmoer
021. 763628-2 Spantang 12mm
022. 911368-8 Kruiskop Schroef 6X45
023. 415407-1 Handgreep Knop R 3612C
024. 231618-8 Torsieveer 15 3612C
025. 266015-9 Blokkeerbout M10 3612C
026. 344097-2 Blokkeerhandel 3612C
027. 265269-5 Zeskantbout M5X12
028. 286235-9 Afdekkapje 11 3612Br
029. 962062-5 Borgring R-12
030. 256606-4 Pen 6 3612C
031. 231037-8 Drukveer 7
032. 251861-3 Diepte Inst.Pen M10X77 3612Bra
033. 251295-0 Verzonken Schroef M4X14 A
034. 911944-8 Schroef 5X80
035. 643700-5 Koolborstelhouderdop A
036. 191953-5 Koolborstel Set Cb-203
037. 682502-4 Kabeltule 8-85 A
038. 687124-5 Klemstrip 9555Nb/Bo3711 A
039. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
040. 695123-3 Netsnoer 2X1.50 4.0Mtr A
041. 316499-2 Lagerdoos 3612C
042. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
043. 252625-8 Moer M10
044. 410129-8 Nylon Moer M10
045. 645253-0 Condensator Voor 9541/9542 A
046. 651430-4 Schakelaar Sw-118 A
047. 415409-7 Deksel 3612C
048. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
049. 314062-5 Veerstang 3600B-3612Br
050. 231329-5 Drukveer 11 *
051. 151407-4 Voetzool 3612C
052. 265760-3 Vleugelbout M5X10Mm Cc300D A
053. 410128-0 Transparant Beschermkap 3612Br
054. 912112-6 Verzonken Schroef M4X10 A
055. 266016-7 Bout 5X10
056. 413063-1 Voetplaatje 3612C A
057. 134205-1 Diepteaanslag 3612Br *
058. 931202-6 Zeskantmoer M5 A
059. 265335-8 Zeskantbout M5X28
060. 231231-2 Drukveer 12
061. 251423-7 Schroef M6 Links
062. 931202-6 Zeskantmoer M5 A
063. 265336-6 Veldbout M5X40
064. 931202-6 Zeskantmoer M5 A
065. 265333-2 Zeskantbout M5X16
066. 231240-1 Drukveer 7
067. 924216-2 Vleugelbout M5X15
069. 415411-0 Ontgrendelknop 3612
070. 233024-3 Drukveer 4 Jr3020
071. 415158-6 Schakelaarknop Jr3020
072. 256221-4 Pen 3 Jr3020
073. 231372-4 Drukveer 5
074. 265995-6 Tapschroef 4X18 A
075. 415408-9 Knopdeksel 3612
076. 286239-1 Cap 14 3612 *
077. 344098-0 Blokkeerplaat 3612
078. 231794-8 Trekveer 5 *
079. 253811-4 Sluitring 5
080. 266016-7 Bout 5X10
081. 415412-8 Stofafzuigadapter bovenfrees

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DHS680RTJ
18 V Cirkelzaag 165 mm
Nu gratis:
Gratis Accu 2019
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor je betekent.
[sluiten]