Makita Maatpakket

Productdocumentatie "2416S"

Explosietekening van: 2416S
Nr OnderdeelNr Naam
001. 211361-5 Kogellager 6305LLB
002. 253888-9 Sluitring 25
003. 254032-1 Inlegspie 5
004. 321645-4 Zaagas
005. 164700-7 Vaste beschermkap
006. 224209-2 Binnenflens 140
007. 911381-6 Schroef 6x60
008. 257104-1 Ring 22
009. 224208-4 Buitenflens 140
010. 251680-7 Zeskant bout + revet 10X25
011. 342666-3 Afschermkapje
012. 924306-1 Vleugelbout 6x10
013. 416771-3 Rubber dop
014. 911309-4 Schroef 6x10
015. 257105-9 Ring 6
016. 231240-1 Drukveer 7
017. 321682-8 Blokkeerhandel
018. 524753-2 Veld
019. 911938-3 Schroef 5x85
020. 343299-7 Luchtgeleider
021. 211066-7 Kogellager 6200LLB
022. 213051-6 Stofafdichting 10
023. 514883-7 Anker
024. 241515-0 Waaier 92
025. 253887-1 Sluitring 15
026. 211214-8 Kogellager 6302
027. 151829-8 Tandwielhuis
028. 256643-8 Pin 7
029. 253022-1 Sluitring 8
030. 165276-7 Bewegende beschermkap nieuw
031. 253022-1 Sluitring 8
032. 961018-5 Stopring E-5
033. 961105-0 Borgring S-25
034. 221730-2 Tandwiel 53
035. 315636-5 Lagerhuis
036. 182751-8 Handgreep set
037A. 645261-1 ONTSTORINGS CONDENSATOR 2416S
037B. 646325-4 Onstoringsfilter
038A. 651142-9 Veiligheidschakelaar
038B. 651128-3 Schakelaar
039. 911113-1 Schroef 4X10
040. 213100-7 Schroef 4x8
041. 654502-4 Klembus tbv statorv. 2mm
042. 654020-2 Statorveertje CB5
043. 281216-8 Hanger
044. 256012-3 Pen 6
045. 182751-8 Handgreep set
046. 265999-8 Tapschroef 4X25
047. 911273-9 Schroef 5x50
048. 911253-5 Schroef 5x30
049. 911215-3 Schroef 5x12
050. 284010-7 Achterdeksel
051. 263002-9 Rubber pen 4
052. 181044-0 Koolborstel set CB-153
053. 643650-4 Koolborstelhouderdop
054. 157753-3 Motorhuis
055. 666333-9 Netsnoer 3x1.00 5.0mtr
056. 682507-4 Kabeltule 12-200
057. 911131-9 Schroef 4X18
058. 687031-2 Klemstrip
059. 681002-1 Isolatiering
060. 951163-4 Spanstift 5-20
061. 272019-1 Handgreep 120
062. 911441-4 Niet meer leverbaar
063. 331252-5 Aanslag
064. 941251-5 Sluitring 10x1,6mm
065. 942251-8 Veerring M10
066. 265201-9 Zeskant bout 10X25
067. 942251-8 Veerring M10
068. 265201-9 Zeskant bout 10X25
069. 343422-4 Afstandhouder
070. 942151-2 Veerring M6
071. 265726-3 Vleugelbout 6x15
072. 342759-6 Retainer
073. 961104-2 Borgring S-24
074. 331251-7 Pijp 24
075. 931302-2 Zeskant moer M6
076. 942151-2 Veerring M6
077. 922316-2 Inbusbout M6x14
078. 231569-5 Torsieveer 30
079. 421277-8 Rubber steun 6
080. 911349-2 Schroef 6x28
082. 961104-2 Borgring S-24
083. 911317-5 Schroef 6x14
084. 342678-6 Vonkenvanger
085. 342679-4 Aandrukplaat
086. 931401-0 Zeskantmoer M8
087. 942201-3 Veerring M8
088. 253752-4 Sluitring 8
089. 951066-2 Spanstift 3-18
090. 321680-2 Centreerbout M8
091. 253731-2 Sluitring 8
092. 253731-2 Sluitring 8
093. 164710-4 Voetplaat
094. 311714-9 Spindelblok
095. 282016-9 Ketting
096. 321681-0 Schroefspindel

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

5103R
230 V Cirkelzaag 270 mm
Nu gratis:
een lot voor de 'Machinepakket Loterij 2017'
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor U betekent.
[sluiten]