Makita Maatpakket

Productdocumentatie "2414NB"

Explosietekening van: 2414NB
Nr OnderdeelNr Naam
001. 819064-1 Label "Makita"
002. 911333-7 Schroef 6x20
003. 224456-5 Buiten/binnenflens 90mm
004. 251680-7 Zeskant bout + revet 10X25
005A. 168320-9 Verende beschermkap
005B. 344662-7 Centerplaat oud
006. 924306-1 Vleugelbout 6x10
007. 265020-3 Schroef M6
008. 182628-7 Handgreep set
009. 651922-3 Schakelaar SW-131
010. 152463-7 Schakelaarknop
011. 415366-9 Blokkeerknop
012. 231397-8 Drukveer 4
013. 281216-8 Hanger
014. 256012-3 Pen 6
015. 411478-6 Deblokkeerknop
016. 213162-7 O-Ring 14
017. 257185-5 Ring 17
018. 224456-5 Buiten/binnenflens 90mm
019. 257185-5 Ring 17
020. 265995-6 Tapschroef 4X18
021. 165126-6 Vaste beschermkap
021A. 416771-3 Rubber dop
021B. 415661-7 Knop
022. 211290-2 Kogellager 6203ZZ
023. 316527-3 Lagerhuis
024. 226415-5 Tandwiel 41
025. 322633-4 As
026. 210067-2 Kogellager 6000ZZ
027. 911273-9 Schroef 5x50
028. 859571-2 Naamplaat
029. 911258-5 Schroef 5x36
030. 159750-5 Motorhuis
030A. 632486-6 Veld Support
030B. 643707-1 Koolborstelhouder
030C. 683240-1 Bus 10-10.8-15
031. 182628-7 Handgreep set
032. 636008-4 Veld
033. 322049-3 Haak
034. 265995-6 Tapschroef 4X18
035. 687053-2 Klemstrip
036. 682505-8 Kabeltule 10-90
037. 695123-3 Netsnoer 2X1.50 4.0mtr
038. 415369-3 Tussenplaat
039. 210042-8 Kogellager 629LLB
040. 681633-6 Isolatiering
041. 518729-9 Anker
042. 241515-0 Waaier 92
043. 267714-6 Sluitring 15
044. 211228-7 Kogellager 6202LLB
045. 263005-3 Rubber pen 6
046. 322665-1 Blokkeerknop
047. 231240-1 Drukveer 7
048. 150916-0 Tandwielhuis
049. 951163-4 Spanstift 5-20
050. 272021-4 Draaihandel
051. 322239-8 Geleidingsschroef
052. 951066-2 Spanstift 3-18
053. 344089-1 Aanslagplaat
054. 924306-1 Vleugelbout 6x10
055. 282016-9 Ketting
056. 322209-7 Snelspan moer
057. 311949-2 Schroefgeleider
058. 911451-1 Schroef 8x30
059. 265201-9 Zeskant bout 10X25
060. 344087-5 Geleideplaat
061. 266059-9 Zelftapper PT 5x75
062. 911273-9 Schroef 5x50
063. 191953-5 Koolborstel set CB-203
064. 643700-5 Koolborstelhouderdop
065. 233113-4 Drukveer 45
066. 165066-8 Veerhouder
067. 265407-9 Veersteunbout M10
068. 264005-6 Moer M10-17
069. 267713-8 Schotelring 10
070. 331428-4 Bus 16-113
071. 931302-2 Zeskant moer M6
072. 942151-2 Veerring M6
073. 922312-0 Inbusbout M6X12
074. 344088-3 Vonkenvanger
075. 911308-6 Met.schroef M6x10mm
076. 421487-7 Beschermhoek
077. 267713-8 Schotelring 10
078. 265406-1 Zeskant bout 10X130
079. 165341-2 Voetplaat
079A. 345292-7 Onderplaat
079B. 265985-9 Zeskant bout M6
079C. 924306-1 Vleugelbout 6x10
080. 253731-2 Sluitring 8
081. 321680-2 Centreerbout M8
082. 253731-2 Sluitring 8
083. 342679-4 Aandrukplaat
084. 253752-4 Sluitring 8
085. 942201-3 Veerring M8
086. 931402-8 Moer M8

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

DHR243ZJV
18 V Combihamer
Nu gratis:
Gratis Accu 2017
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor U betekent.
[sluiten]