Makita Maatpakket

Productdocumentatie "2414ENE"

Explosietekening van: 2414EN
Nr OnderdeelNr Naam
002. 911333-7 Schroef 6x20
003. 224456-5 Buiten/binnenflens 90mm
004. 251680-7 Zeskant bout + revet 10X25
005. 418142-0 Dopje
006. 418142-0 Dopje
007. 165710-7 Verende beschermkap
008. 265121-7 Schroef M6
010. 265121-7 Schroef M6
011. 346639-8 Centreer kap
012. 265725-5 Vleugelbout 6x10
013. 213162-7 O-Ring 14
014. 257255-0 Vulring 17mm
015. 224456-5 Buiten/binnenflens 90mm
016. 257255-0 Vulring 17mm
017. 165709-2 Vaste beschermkap
018. 211290-2 Kogellager 6203ZZ
019. 316527-3 Lagerhuis
020. 226415-5 Tandwiel 41
021. 322633-4 As
022. 210067-2 Kogellager 6000ZZ
023. 182628-7 Handgreep set
024. 651922-3 Schakelaar SW-131
025. 152463-7 Schakelaarknop
026. 415366-9 Blokkeerknop
027. 231397-8 Drukveer 4
028. 281216-8 Hanger
029. 256012-3 Pen 6
030. 182628-7 Handgreep set
031. 417113-4 Deblokkeerknop
032. 265995-6 Tapschroef 4X18
033. 911258-5 Schroef 5x36
034. 911273-9 Schroef 5x50
036. 645190-8 Condensator 0,22uF
037. 688131-1 Lijn filter
038. 265995-6 Tapschroef 4X18
039. 687124-5 Klemstrip
040. 695123-3 Netsnoer 2X1.50 4.0mtr
041. 682505-8 Kabeltule 10-90
042. 897914-0 Naamplaat
043. 141788-4 Motorhuis
043A. 632A56-7 Veldsteun
043B. 643707-1 Koolborstelhouder
044. 643700-5 Koolborstelhouderdop
045. 191953-5 Koolborstel set CB-203
046. 911273-9 Schroef 5x50
047. 636008-4 Veld
048. 266059-9 Zelftapper PT 5x75
049. 415369-3 Tussenplaat
050. 210042-8 Kogellager 629LLB
051. 510242-3 Anker
052. 241515-0 Waaier 92
053. 267714-6 Sluitring 15
054. 211228-7 Kogellager 6202LLB
055. 322665-1 Blokkeerknop
056. 231240-1 Drukveer 7
057. 150916-0 Tandwielhuis
057A. 263005-3 Rubber pen 6
058. 951163-4 Spanstift 5-20
059. 272027-2 Handel
060. 324323-5 Schroefspindel
061. 233113-4 Drukveer 45
062. 165066-8 Veerhouder
063. 265407-9 Veersteunbout M10
064. 282015-1 Ketting
065. 313114-9 Schroefspindelmoer
066. 345311-9 Spindel moerplaat
067. 317662-0 Schroefspindelgeleider
068. 951175-7 Kerfstift 5-36
069. 951110-5 Spanstift 4-16
070. 265125-9 Met.schroef M8x30mm
071. 265201-9 Zeskant bout 10X25
072. 265201-9 Zeskant bout 10X25
073. 346637-2 Geleidingsplaat
074. 264005-6 Moer M10-17
075. 267713-8 Schotelring 10
076. 331428-4 Bus 16-113
077. 931302-2 Zeskant moer M6
078. 942151-2 Veerring M6
079. 922312-0 Inbusbout M6X12
080. 322049-3 Haak
081. 165705-0 Vonkenvanger
082. 911308-6 Met.schroef M6x10mm
083. 421487-7 Beschermhoek
084. 267713-8 Schotelring 10
085. 265406-1 Zeskant bout 10X130
093. 267214-6 Sluitring 6
094. 924306-1 Vleugelbout 6x10
095. 265985-9 Zeskant bout M6
096. 345292-7 Onderplaat
097. 681666-1 Isoleerring

Makita Kenniscentrum


Bezoek het Makita Kenniscentrum voor o.a.
handige tips en de technologieën achter de machines

Laatst toegevoegd

BO3711
230 V Vlakschuurmachine
Nu gratis:
Actie Gratis CoolMbox
Dealerlocator
Om Makita goed te laten functioneren, gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid en lees wat dit voor U betekent.
[sluiten]